ЧОЛОВIЧА СЕРЕЖКА

82 toodet [i]
Моментальний фільтр
Вибрати камінь Вибрати камінь Вибрати камінь
Очистити
Карат Карат Карат
  • Фільтр Фільтр Більше
    Фільтр
Список  Таблиця 
Сортувати у порядку збільшення
Товари 1 - 60 з 82
товарів на стор.
  • Сортувати за
  • Фільтр
    Розширені
Знайдено 82 налаштовуваних виробів. [i]
Стилі
Камінь
Metal
Colour
Карат
Фільтр
Розширені
Loading... Loading More Results...
Список  Таблиця 
Сортувати у порядку збільшення
Товари 1 - 60 з 82
товарів на стор.

Сережки Для Чоловіків від GLAMIRA

Модні чоловіки знають, як виглядати стильно та елегантно, як прикрасити свої наряди і як підкреслити свою харизму... Вони знають про те, що аксесуари дуже важливі в світі моди, точно так само, як і в світі жіночої моди. Щоб відповідати очікуванням чоловіків, GLAMIRA створила приголомшливі ювелірні прикраси від чоловічих сережок та печаток до запонок. Отже, ви шукали чоловічу сережку для вашого повсякденного стилю або для особливих випадків? Знайти сережки вашої мрії тепер легко, так як ви перебуваєте в потрібному місці... Так навіщо шукати сережку витрачаючи час, прогулюючись по магазинах, коли у Вас є можливість замовити чоловічі сережки за кілька простих кліків? І уявіть собі, ви можете повністю налаштувати дизайн, в який потiм закохаєтесь!

Маленькi, але красивi: Чоловічі сережки маленькі, але вони здатні привернути увагу людей. Поєднання бездоганного дизайну чоловічих сережок з якісними компонентами, такими як дорогоцінні камені і метали вразять Вас надовго. Чи готові ви захоплюватися кожен день?

Якщо ви шукаєте нескінченний блиск, виберіть сережки з діамантами. Діамант добре відомий як король дорогоцінних каменів і є найціннішим серед усіх. Ті, хто роблять ставку на високоякісні ювелірні вироби, повернуться до сережок з діамантом - улюблений камінь в ювелірній промисловості з його незрівнянним блиском. Чоловiчi сережки з діамантами створiть чудовий ажіотаж з їх ідеальним поглядом та шляхетним виглядом. Вони підкреслюють особистість і покращують стильний зовнішній вигляд чоловіків.

В залежності від вашого улюбленого кольору, ви можете також вибратисережки з кольоровими діамантами. Синій, як океан, зелений, як природа і жовтий, як сяюче сонце - багато інших кольорових діамантів чекають на Вас... Сережки з кольоровими діамантами для чоловіків дозволять Вам підкреслити колір ваших очей або об'єднати стиль з кольором вашої сережки. Ті, хто любить темні кольори не будуть в кінцевому підсумку з порожніми руками. Чорний діамант сережки для чоловiкiв підкорюють серця своїм витонченим і вишуканим зовнішнім виглядом, так як чорний вважається чоловічим кольором з його насиченим відтінком, який підходить саме до чоловічих прикрас. Якщо ви шукаєте сережки з таким же кольором і елегантністю, які відповідають вашому бюджету, то подивіться на чоловічі сережки з оніксом які означають силу і владу. Нехай сережки з онiксом для чоловіків стануть одними з улюблених предметів у вашій коробці з коштовностями.

Наступні захоплюючі дизайни чоловічих сережок досягаються завдяки кольорам дорогоцінних каменів, таких як смарагд, сапфір і рубін. Унікальні дизайни від GLAMIRA дозволяють цим дорогоцінним каменям виглядати ще більш вражаюче, ніж насправді. Отже, для чоловіків, що віддають перевагу зеленому, синьому та червоному кольору; Сережки для чоловіків з смарагдом, з сапфіром сережки для чоловіків та сережки з рубіном будуть першим варіантом, щоб отримати бажаний результат з дивним поглядом. Ці дорогоцінні камені, затребувані століттями, не тільки дозволяють добре виглядати, але і асоціюються з особливими значеннями для тіла і душі власника.

Не тільки самі дорогоцінні камені дають щось певне чоловічим сережкам, також їх форми і конструкції відіграють важливу роль у виборі. Ви можете вибрати сережку з дизайном і формою, які Вам подобаються найбільше, і налаштувати її за допомогою дорогоцінного каменю вашої мрії. Будь то овальна огранка чи принцеса, кругла, трильйон або смарагдове ограновування, все, що завгодно вашому серцю, пропонується в широкому спектрі високоякісних ювелірних виробів.

І останнє, але не менш важливе: скористайтеся можливістю налаштувати метал вашої сережки, щоб у вас була ще одна можливість дозволити їй виглядати приголомшливо з різними варіантами металу. Виберіть один з різних металів, таких як золото (жовте, червоне, біле), платина, паладій і срібло. Чоловічі золоті сережки символізують стабільність, яка найкращим чином описує ваш характер. Чоловіки також мають можливість вибрати чоловiчi сережки з бiлого золота або чоловiчi сережки з червоного золота також доступні чоловiчi сережки з жовтого золота .

Ті, хто не відчуває потяг до золота, можуть звернути увагу на платину або паладій. сережки для чоловіків з платини та сережки для чоловіків з паладію неодмінно відобразять особливості вашої особистості.

Немає ніяких обмежень для вашої творчості. Так що дозвольте творчості повністю проявитися і знайдіть сережку своєї мрії, налаштувавши будь-який дизайн відповідно до вашого смаку. Виберайте діаманти або дорогоцінні камені улюбленого кольору... Або виберіть метал, який буде відображати Вас. Вибір залишається за Вами!

Зробіть свій вибір з GLAMIRA і покажіть всьому світу своє прекрасне розуміння чоловічої моди!