Камені по місяцю народження

січнi

Гранат

лютому

Аметист

березнi

Аквамарин

квітні

дiаманти

травні

Смарагд

червні

Перли

липні

Рубiн

серпні

Перiдот

вереснi

Сапфiр

жовтнi

Рожевий турмалін
Опал

листопадi

Цитрин

груднi

Танзанiт

Для народжених в січнi - Гранат

Нагадуючи червоне насіння граната, цей дорогоцінний камінь одержує свою назву в 14 столiттi англійським словом "gernet", що означає темно-червоний. Ці красиві камені входять у варіації кольорів, найпоширеніші залишаються темно насичено-червоними, аж до глибоко фіолетово-червоного. Особливо довговічні дорогоцінні камені, що зустрічаються у всьому світі, включаючи Вайомінг, Чехію, Грецію, Росію, Танзанію, Мадагаскар, Шрі Ланку і Індію.

Гранат символізує істину та віру, ці дорогоцінні каміння, як вважалося, дуже добрий талiсман під час подорожей, захищає від нещасних випадків та має здатність захистити своїх власників від кошмарів. Гранат також символізує глибокі та тривалі дружні стосунки. Подаруйте гранат комусь, чию дружбу Ви глибоко цінуєте. Гранат був навіть похвалений за цілющі сили, він має цілющі властивості для серця та легенів.

Перегляньте нашу колекцію ювелірних виробів з гранатом і виберiть ідеальний подарунок для тих, хто народився в сiчнi, посилаючи їм побажання на доброзичливість, щастя та здоров'я

Для народжених в лютому - Аметист

Аметист є різновидом кварцу фіолетового відтінку. Колірна гама натуральних аметистів має широкий діапазон - від блідого фіолетового до насиченого синьо-червоного кольорів. Слово «amethystos» походить від грецького, що означає «не п'яний», і як фіолетовий колір нагадує вино, це не випадково, що «methy» - слово для вина. Аметисти знаходять по всьому світу, зокрема в США, Мексиці, Бразилії, Канаді, Африці, Італії, Німеччині та Росії.

Енергія і фіолетовий колір каменю, здатні також очищати простір від накопиченого негативу. Стародавні греки вважали, що якимось чином аметист оберігає їх від пияцтва і навіть пили з аметистових кубків, щоб не п'яніти. В нашi дні ці яскраві камені пов'язані зі стабільністю, миром, рівновагою, щирістю і вдачею. Одне з найцінніших властивостей аметиста - регулювання обміну речовин в організмі. Також вважається що, крім здатності заспокоювати, цей мінерал полегшує прояв хвороб, знімає напади мігрені.

Перегляньте нашу колекцію ювелірних виробів з аметистом, ми пропонуємо прикраси не тільки для тих, хто народився в лютому місяці, а зробити його в якостi подарунка, забезпечуючи додаткове тепло, силу та мужність

Для народжених в березнi - Аквамарин

Аквамарин - блакитно-зелений різновид берилу, він отримав поетичну назву "Вода моря" за чистоту і прозорість. Колір мінералу є "живим", у вечірній час або при свічках він стає яскравішим і змінює свій відтінок залежно від кута, під яким на нього падає світло. Згідно з давнім повір'ям, колір аквамарина залежить від погоди і настрою власника. Ці дорогоцінні камені можна знайти в Бразилії, Китаї, Колумбії, Росії, Індії та Сполучених Штатах.

З давніх часів аквамарин символізує дружбу, справедливість і сміливість. Це камінь моряків, вважається, що він дає захист на воді. Аквамарин - найсильніший камінь для медитації, він приносить великий спокій і безтурботність. Римляни вважали, що прикраси з аквамарином можуть допомогти примиритись із ворогами, деякі вважали, що ці камені здатні пробудити любов між людьми.

Аквамарин діє на свого власника заспокійливо, як спокійний морський пейзаж - це заспокоює розум і емоції. У давні часи його використовували для поліпшення зору. Щоб зір поліпшився, рекомендувалося довго дивитися на аквамарин. Також зміцнює серце, допомагає при захворюваннях легенів, покращує стан шкіри і нервової системи, піднімає настрій.

Ювелірні вироби з аквамаринами стануть чудовим подарунком не тільки для тих, хто народився у березні, але й розгляньте аквамарин як подарунок нареченій, оскільки він символізує єдність та любов.

Для народжених у квітні - дiаманти

Щасливчиками, народжених в квітні, можна називати найдорожчими, тому що їхнім камнем є - дiаманти. З грецького слова '' adamas '', що означає непереможний, дiамант справді заслуговує на цей титул. Найважчий і найміцніший камінь відповідно символізує вічну любов. Ці дорогоцінні камені мають широкий спектр кольорів, від найпоширенішого кристалічного білого до самих темних. Діаманти в основному добуваються в Південній Африці, Індії, Бразилії, Канаді та Австралії.

Діаманти цінувалися з давніх часів, ще з 400 р. до н. е. Найраніше відоме посилання на дiаманти походить від санскритського тексту. Багато легенд були пов'язані з цими дорогоцінними каменями, вважалося, що дiаманти були створені блискавками, які вразили землю, греки вважали, що дiаманти - це сльози богів або уламки від зірок.

І в давнину, і в середні віки діаманту приписували численні містичні властивості. Камінь розкошi, також символізує віру, вірність, чесність, чистоту та любов. Ось чому діаманти широко обираються для обручок. Дiамант зміцнює пам'ять і створює добрий, веселий настрій. Вважається, що ці дорогоцінні камені мають надзвичайні цілющі сили, які лікують хвороби, пов'язані з мозком, також здатні витягувати будь-яку отруту з організму.

Вироби з діамантом - це одночасно і чудовий подарунок, і вкладення коштів, і визнання в любові. Адже кожен діамант - шедевр, створений руками вмілого майстра і природою. А кожен виріб з діамантами - витвір мистецтва.

Для народжених у травні - Смарагд

З його яскраво-зеленим кольором смарагд можна було б назвати символом весни, і, таким чином, не дивно, що це головний камінь для народжених у травні. Чим інтенсивніше його зелений колір, тим більше цінний смарагд, іноді навіть демонструючи синюватий відтінок. Ім'я для смарагдів непрямим чином походить від грецького слова ''smaragdos '' в перекладi «зелений камiнь». Ці камені можна знайти в Колумбії, Бразилії, Пакистані, Росії, Австралії, Південній Африці, Індії, Норвегії та США.

Смарагди зі своїм глибоким зеленим кольором символізують відновлення життя і володіють рисами, які можуть надати вірність, відданість і дружбу. Існує багато міфів про смарагди. Римляни пов'язували смарагди з богинею Венерою, яка представляла родючість, добро і красу. Смарагд допомагає нормалізувати артеріальний тиск, позбавляє від головних і суглобових болів і усуває проблеми з шлунком і сечовим міхуром.

Крихкий самоцвіт забарвлення соковитої трави в поєднанні з блискучим благородством металу подарує Вашим близьким не тільки непідробну радість від подарунка, але і змусить заграти новими фарбами природну красу.

Для народжених у червні - Перли

Єдиний дорогоцінний камiнь, створений живими істотами - молюсками. Хто народився в червні, пощастило, мати такий винятковий камiнь. Колір перлів варіюється від білого до чорного. Перлини - чудові дари з океанів. Перли - чудовий мінерал, дар моря і морських мешканців. Назва мінералу походить від латинського слова «pernula», що перекладається як «морська раковина». Перлини нині переважно походять з Японії, Китаю, Австралії, Філіппін та Індонезії.

Перлини високо цінувалися з часів Стародавнього Єгипту. "Сльози моря", "застигла крапля дощу", "закам'яніле місячне світло", "сліди морських дів" - під таким романтичними назвами ховаються легенди, які розповідають нам таємницю народження цього дивного і чарівного каменю. Перли здатні приносити милосердя, невинність і віру. Вони мають цілющі сили, лікуючи багато різних захворювань і навіть безумства. Перли, донинi використовуються в якостi лікiв в Азії.

Греки вважали, що перли підтримують сімейне щастя, запобігаючи сваркам. Ось чому, перли - символи чистоти, можуть бути найкращим вибором для каблучки на заручини, щоб продемонструвати найчистіші почуття.

Для народжених у липні - Рубiн

У стародавніх азіатських історіях рубiн названий «каменем світла», рубіни не випадково належать тим, хто народився у липні, як би приносячи спеку літа. Рубін - один з найдорожчих ювелірних каменів. За однією з древніх легенд, цей дорогоцінний камінь був загартований в крові дракона. Він символізує любов і здоров'я, силу i гідність, красу. Чим яскравіший "кровавий" рубін, тим дорожче буде цей дорогоцінний камінь. Його надзвичайний колір і твердість, поступаються тільки дiамантам, роблять рубіни одним із самих бажаних дорогоцінних каменів у всьому світi.

Рубіни можна отримати в Бірмі, Шрі-Ланці, Сполучених Штатах, Індії, Австралії, Пакистані, Непалі, Афганістані, Бразилії, М'янмі та Таїланді.

Завдяки своєму вогненно-червоному кольору, рубіни стали символами пристрасті, підвищують мужність, енергію та захищають власників від суперечок та шкідливих думок. Вони пов'язані з життєвою силою, мужністю і силою життя, приносячи успіх у коханні. З усіх цих причин, рубін ідеально підходить для каблучок, щоб відобразити яскраву силу вашої пристрасної любові.

Для народжених у серпні - Перiдот

Один з найстаріших дорогоцінних каменів, перідот - це камінь для народжених у серпні. Перiдот - символ сонця, приносить яскраво-зеленi кольори на останній мiсяц лiта. Перiдот - це один з каменів, який не має багато різних кольорів, але він різниться у яскравості зеленого кольору, від оливкового до темного, коричневого відтінку. Перiдот знаходиться в Бразилії, Бірмі, Австралії, Кенії, Мексиці та Шрі-Ланці.

Походження назви "перiдот" не зовсім ясне, але вважається, що воно походить від грецького слова «peridona», що означає «дає достаток». Цей коштовний камінь носить цей сенс і по сей день, оскільки вважається, що перiдот приносить процвітання і успіх. Перiдоти, як кажуть, допомагають з депресією, знижують стрес і зменшують негативні емоції, допомагають позбутися токсинів з організму і навіть бути корисними для волосся, шкіри та нігтів.

Перiдот - це не тільки ідеальний подарунок для тих, хто народився в серпні, щоб принести процвітання та літнє сяйво, але він також ідеально підходить для обручок, оскільки перiдот, робить всі людські стосунки та подружнє життя більш гармонійним.

Для народжених в вереснi - Сапфiр

Популярні з часів середньовіччя сапфіри є дорогоцінними каменями для народжених у вересні. Ці дорогоцінні камені бувають в декількох різних кольорах, але вони найвідоміші, як яскраво-сині. Насправді він буває не тільки синього кольору. Навіть назва для них походить від кількох стародавніх мов, але одним з основних пояснень є латинська "sapphirus", що означає "синій". Сапфіри знаходяться в Індії, М'янмі, Тайланді, В'єтнамі, Шрі-Ланці, Китаї, Австралії, Бразилії, Африці та Північній Америці.

Зважаючи на заспокійливу силу синього кольору, сапфіри, приносять мир, гармонію і допомагають зосередити розум. З часiв середньовіччя вони посилюють мудрість. Вони символізують щирість, вірність і відданість, і з цієї причини, ювелірні вироби з сапфірами не тільки стануть ідеальним подарунком для народжених у вересні, але можуть служити в якостi iдеальної каблучки для заручин, яка здатна продемонструвати настільки виняткове Ваше кохання. Сапфір був на каблучцi принцеси Дiани - це легендарна каблучка чарiвно-синього кольору, яка була виконана з 18 каратного бiлого золота з сапфіром в оточеннi 14 дiамантiв.

Для народжених в жовтнi - Рожевий турмалін

Рожевий турмалін підкорює своєю сліпучою красою - ніжністю, яскравістю і різноманітністю відтінків. Взагалі, назва означає "камінь змішаних кольорів", і походить від сингальського слова "tura mali". Рожевий турмалін в усі часи вважався символом любовi, нiжностi i щиростi. Вiн сприятливо впливає на тiло i розум, тим самим заряджаючи життєвими силами, натхненням, стимулом до досягнення поставлених цiлей. Можна знайти в Бразилії, Шрі-Ланці, Нігерії, Мозамбіку, Мадагаскарі, Афганістані, Пакистані та Сполучених Штатах.

Крім дивовижної краси і блиску, даний камінь володіє і іншими достоїнствами - унікальними цілющими і навіть магічними якостями. Вважається, що рожевий турмалін - це символ вічної любовi, перемоги, надії, віри в свої сили. Все це не спроста, саме цей камiнь - хранитель i джерело любовi - любовi до людей, близьких, до улюбленої справи. Самоцвіт вміло керує мисленням господаря. I це добре, адже в стресових ситуаціях людина не завжди знаходить в собi сили, щоб зробити або сказати щось до мiсця.

Це самий найкращий подарунок для тих, хто народився в жовтнi. А останнім доводом стане те, що саме цей камінь найчастіше використовували і передаровували один одному королівські сім'ї і князі. А це означає, що камінь цінувався завжди. І не втрачав при цьому ніяких зі своїх здібностей.

Камінь Для Народжених в Жовтнi - Опал

Опал відомий як камінь жовтня. Він уособлює любов, невинність і надію. Можна побачити майже всі основні кольори в цьому камені, який здається різнобарвним. Блискучі відблиски в ньому надають йому ідеальний вид і тому мають дуже цінне місце в ювелірному світі. Опал - це форма кварцу, яка утворюється в результаті руху підземних вод і закриття проміжків між породами. Цей чудовий камінь з-під землі має багато переваг. Вважається, що він корисний для душі і дає заспокійливий ефект. Він також видаляє негативну енергію і дає позитивну енергію.

Це один з найкрасивіших подарунків для тих, хто народився в жовтні. З подарунком з цим камнем ви можете показати своїй коханій людині, наскільки ви цінуєте його або її. Кільце з опалом, намисто з опалом або кільце для заручин з опалом, одне з них може бути самим особливим символом вашого кохання. Відмінний спосіб розповісти про свої почуття своїй другій половинці! Крім того, ви можете налаштувати кожну прикрасу, яку ви купуєте в GLAMIRA відповідно до вашого власного смаку. Це означає, що ви можете редагувати метал, каміння і навіть бічні камені, за Вашим бажанням...

Для народжених у листопадi - Цитрин

Щоб принести світло i тепло в цей холодний мiсяц, цитрин своїми яскравими фарбами став каменем для листопада. Назва каменю цілком зрозуміла, бо цитрин нагадує дорогоціннi твердi цитрусові. Також його називають "каменем торговця", якщо тримати кристалик в гаманцi, вважається, що він привертає бiльший дохiд в справах торгiвлi. Видобувають цитрин в Бразилії, Болівії, Африці та Росії.

Здатний розсіювати негативну енергію, не вимагаючи очищення. Від цього мінералу виходить тепла позитивна енергія, що додає людині оптимізму, даруючи радість і життєві сили. Дозволяє відкрити в людині свідомість до інтуїції. Допомагає йому легше адаптуватися до різних змін, захищаючи від різних неприємностей. В наші дні вважається, що цитрин дуже позитивно впливає на людський організм, надаючи йому життєву енергію, роблячи міцніше імунітет і сприяє посиленню фізичної активності.

Цитрин буде найкращим подарунком не тільки для тих, хто народився в листопаді, але й для Ваших найрiднiших, тому що цитрин - камiнь світла, радості та гарного настрою!

Для народжених в груднi - Танзанiт

Люди народженi в груднi, мають самий винятковий камiнь, який присвячується тiльки їм. Танзаніт - один із самих нещодавно виявлених дорогоцінних каменів. Яскраво-синє безхмарне небо, ліловий пурпур південних ночей, коричнево-жовта савана, яскраво-зелена зелень пальмового листя, золотисте сонце - сама Африка відбивається в гранях цього дивного мінералу. Ці дорогоцінні каміння досить рідкісні, єдиним у світі місцем походження мінералу є Мерелані (Танзанія), передгір'я Кіліманджаро в самому центрі Африки.

Оскільки танзаніт зовсім новий історично, легенди та міфи ще не оточують їх. Мінерал рекомендується для поліпшення зору і зняття нервової напруги. Своєю популярністю камінь повинен бути вдячний американській ювелірній компанії «Tiffany & Co», яка зробила мінерал популярним. Першi прикраси були створенi саме ювелірним домом Tiffany, в той час це була справжня сенсація, якої сприяла не тільки краса цього каменю, але і грамотна рекламна політика.

Ювелірні вироби з танзанітом стануть найкращим подарунком не тільки для тих, хто народився в грудні, але й воістину він неодмінно повинен стати невід'ємним пунктом в списку подарунків. Танзаніт вважається символом розкоші і любові. Це талісман людей, що прагнуть до збагачення та сімейному щастю. Придбайте дорогоцінний камінь, який обов'язково створить і змінить історію ювелірних виробів!