Керівництво по каблучкам для заручин

Керівництво по каблучкам для заручин

Скільки я повинен витратити?

Каблучку для заручин купують один раз в життi, тому що це дуже особлива та унікальна подія. Бюджет на каблучку дуже відносний i не має правил. По-перше, Вам необхідно створити бюджет, а потім розглянути стиль, смак та індивідуальність. Переглянувши дизайн, камінь та метал, ознайомтесь з цінами та знайдіть альтернативу. Рекомендація проста: даруйте те, що можете собі дозволити. Традиційно найбільш «правильними» вважаються каблучки для заручин з діамантом. Цей камінь як не можна краще підходить для того, щоб стати символом подружнього щастя. Судіть самі - камінь має максимальну твердістю, що дорівнює 10 балам за шкалою Мооса, а це значить, що шлюб буде міцним. Фінансова ситуація, очікування та значущість - це найважливіші фактори, на яких потрібно зосередити увагу. Після бюджетного планування, перегляньте всі стилі i знайдiть найбільш підходящий для неї. При виборі каблучки варто, безумовно, враховувати переваги і смаки вашої обраниці. Зверніть увагу на те, які прикраси вона переважно носить. У дизайні сучасних каблучок для заручин символічним чином переплітаються традиції і звичаї різних часів і народів. На нашому сайтi Ви можете знайти як класичні варіанти, так і оригінальні дизайнерські. Ви повинні бути впевнені, що Ви отримаєте саме те, що вона хоче, і що Ви можете собі дозволити. Тому, замість того, щоб оточити себе міфами, слухайте свій внутрішній голос і знайдіть найкращу каблучку для коханої, яка зробить її щасливою на багато рокiв.

Якому металу я повинен віддати перевагу?

Керівництво по каблучкам для заручин

Це дуже особистий вибір, оскільки кожна жінка має свій стиль, тому перш за все потрібно враховувати її смак, її наряд і звернути увагу на дизайн та кольори ювелірних виробів, які вона зазвичай носить. Якщо вона віддає перевагу класиці, тодi жовте золото може стати чудовим вибором. З іншого боку, якщо їй подобаються сучасні дизайни, біле золото може бути дуже пiдходящим для неї. Платина - відмінний вибір, якщо вона носить каблучку кожен день і веде активний спосіб життя. Паладій ідеально підходить її почуттям завдяки своїй легкій вазі. Якщо вона - романтична принцеса, теплий трояндовий тон червоного золота зробить її дуже щасливою.

Якому стилю мені слід віддати перевагу?

Стиль каблучки показує Ваш особистий смак і підтвердження Вашого неповторного стилю і з цієї причини кожен дизайнер і ювелірний бренд знає про важливість широкого вибору.

Solitaire Pave

Solitaire Pave: якщо Ви любитель класики і мінімалізму, простий, але блискучий стиль Solitaire Pave підійде Вам. Крихітні металеві кульки та зубці додають додатковий блиск каменю і відмінно підкреслюють центральний камінь. Ви можете придбати сучасний або вiнтажний стиль згiдно з Вашим уподобанням.

Переглянути каблучки в стилi Solitaire Pave (солiтер паве) 
Halo

Halo: Ви залишаєтеся в тренді і переслідуєте модний та делікатний стиль? Стиль Halo повинен бути Вашим вибором. Стиль Halо (гало) - центральний камінь оточений більш дрібними діамантами.

Переглянути каблучки в стилi Halo (ореол) 
Flower (Квітка)

Flower (Квітка): Ви любите елегантні та гарні моделі з квітами? Колекція каблучок з квітами допоможе Вам зробити унікальний вибiр із великою кількістю розмірів. Якщо у вас маленькі та елегантні руки або пальці, ніжні моделі додадуть витонченого вигляду.

Переглянути каблучки в стилi Flower (квiтка) 
Ексклюзивний стиль

Ексклюзивний стиль: якщо Ви смiливий, творчий та волелюбний, ексклюзивна колекція буде відповідати Вашим очікуванням. Ми знаємо, що краса знаходиться в деталях, делікатно розроблений дизайн допоможе показати важливість центрального каменю.

Переглянути каблучки в стилi Exclusive (ексклюзив) 
Tension

Tension: Якщо сучасний вигляд - це опис Вашого стилю, унікальний вигляд і чарівне світлове мінімальне відображення конструкції в металевому оточеннi Вам підійдуть дуже добре.

Переглянути каблучки в стилi Tension  
3 & 5 каменiв

3 & 5 каменiв: каблучка на заручини з 3 каміннями - це символ Вашого минулого, теперішнього та майбутнього, тому його послання є позачасовим і вічним. Акценти каміння можуть бути однаковими розмірами або бути меншими, ніж центральний камінь. Якщо Вам подобаються блискучі моделі, то стиль 5 каменiв може бути Вашим вибором, оскільки конструкція забезпечує максимальний блиск і привабливе відбиття світла.

Переглянути каблучки в стилi 3&5 каменiв 
Side Stone

Side Stone: Вам подобається багато сяйва чи блиску в стилi? Якщо Вам подобається бути зіркою та Ви любите захоплюючi погляди, ось каблучка з боковими камiннями для Вас. Центральний камiнь привертає увагу і створює помітний блиск на Вас.

Переглянути каблучки в стилi Side Stone (з боковими камнями) 
Дизайнерський Solitaire

Дизайнерський Solitaire: Якщо нетрадиційні та унікальні стилі привабливі для Вас, сучасний стиль колекції "Design Solitaire" дозволить Вам створити свою ідеальну модель. Розбийте класичні правила та розпочніть новий рух, створивши ультрасучасний стиль.

Переглянути каблучки в стилi Design Solitaire (дизайнерський солiтер) 
Стиль з перлами

Стиль з перлами: Якщо Ви є законодавцем моди та завжди ідете в ногу з модою, неперевершенi каблучки з перлами чекають на Вас. Вічнi і елегантнi перли будуть завжди з Вами і додадуть вишуканості. Ви можете поєднати свої перли з кольоровими дорогоцінними камiннями або з класичними дiамантами.

Переглянути каблучки з перлами 

Якому каменю мені слід віддати перевагу?

Колір камiння відіграє велику роль у Ваших особистих уподобаннях, і дуже важливо вибрати правильний камінь. Дослідіть таємне значення дорогоцінних каменів, щоб зробити Вашу каблучку особливою.

Дiаманти

Дiаманти: Чиста краса і невинність дiаманту затамують Ваш подих. Чудово виблискуючi та неповторної краси дiаманти прикрашали жінок протягом століть. Проста і невинна краса дiамантiв, безумовно, зробить вашу каблучку дуже спеціальною.

Переглянути каблучки для заручин з дiамантами 
Чорнi дiаманти

Чорнi дiаманти: надмiрнi та надзвичайнi! Твердий погляд і сильне бажання чорних тіней символізують стабільність. Якщо у Вас інтелектуальний стиль, чорний дiамант напевно порадує Вас своїм загадковим поглядом. Якщо ви маєте сучасний та витончений вигляд, цей позачасовий модний колір додасть упевненості.

Переглянути каблучки для заручин з чорними дiамантами 
Смарагд

Смарагд: Ми закликаємо всіх закоханих у весну, сюди! Унікальний і глибокий зелений символ любові та відродження. Ми закликаємо усіх митців та творчих людей сюди, тому що каблучка з смарагдом стане улюбленою прикрасою! Смарагд також є символом щасливого та успішного шлюбу.

Переглянути каблучки для заручин з смарагдами 
Сапфір

Сапфір: Сильно насичений блакитний тон - це сенс вiрностi та довіри. Дивовижний глибокий синій колір створює неперевершений шарм і спокійне почуття. Якщо у вас є впевненість і сила, це ваш камінь.

Переглянути каблучки для заручин з сапфiрами 
Рубiн

Рубiн: Сильнi почуття та найкрасивiшi любовні бурi... Рубiн додає пристрасть та велич каблучцi. Глибока червона вібрація створює багатство і природну красу.

Переглянути каблучки для заручин з рубiнами 
Бiлий сапфір

Бiлий сапфір: Якщо благородство, стиль та таємничість описує Вас, ця безбарвна і позачасова елегантність - це саме те, що потрібно Вам. Якщо Ви маєте внутрішню гармонію, білий сапфір є ідеальним вибором.

Переглянути каблучки для заручин з бiлими сапфiрами 
Аметист

Аметист: Містичний фіолетовий вигляд має дуже високу енергію і створює прекрасне поєднання з білим золотом, паладієм або платиною. Якщо Вам подобається стильний і сучасний вигляд, Ви можете переглянути колекцію з аметистом.

Переглянути каблучки для заручин з аметистами 
Цитрин

Цитрин: Якщо у Вас висока енергія, яскравий блиск цитрину повинен бути Вашим вибором. Відтінок кольору - це як подарунок від сонця і зробить Вашу заяву сміливою та сильною.

Переглянути каблучки для заручин з цитрином 
Топаз

Топаз: : якщо вам подобаються яскраві та сильні відтінки, синiй топаз додасть додаткову увагу вашiй каблучцi. Топаз - це жіночий камінь, він підсилює і продовжує красу, молодість, активізує жіноче начало. Якщо наміри чоловіка щодо жінки серця найсерйозніші - каблучка з топазом розповість про це без слів.

Переглянути каблучки для заручин з блакитним топазом 
Гранат

Гранат: Найбільш елегантний червоний відтінок. Символ вірності, відданості, віри і сили. Це колір життя і життєздатності, якщо у Вас дуже висока життєва енергія, велика любов до життя, гранат - це ваш камінь. Гранат - це життєвий роман з Вашою коханою.

Переглянути каблучки для заручин з гранатом 
Перидот

Перидот: казкова сила і віддзеркалення світла буде захоплювати Вас, якщо вам подобається жовто-зелених тон. Тон землі буде нагадувати Вам про природу та її красу. Камiнь також має таємне повідомлення, яке говорить "я довіряю і кохаю тебе".

Переглянути каблучки для заручин з перiдотом 
Аквамарин

Аквамарин: "Камінь закоханих", оберігає подружнє щастя, сприяє благополуччю в житті, вважається символом удачі. Аквамарин - камінь, який відмінно поєднується майже з будь-яким кольором шкіри і очей, що робить його улюбленцем жінок на всі часи в усьому світі.

Переглянути каблучки для заручин з аквамарином 
Вогняний опал

Вогняний опал: Глибокий жовто-гарячий камiнь має сильну вібрацію відтінків, і це нагадує нам про романтичний захiд сонця біля берега моря. Його енергія дає позитивну ауру нашим душам. Це також символ міцного щастя і підходить для творчих мрійників. В східний країнах він відомий як талісман любові і покровитель сімейного щастя. Вважається, що камінь допомагає розвивати таланти, дарує спокій і умиротворення.

Переглянути каблучки для заручин з вогняним опалом 
Зелений аметист

Зелений аметист: Світло-зелений відтінок є символом оновлення, і якщо Вам подобається приголомшливий, але рідкісний вигляд, зелений аметист - це дуже хороший варіант для Вас. Нова глава Вашого життя, а також новий початок. Якщо Ваша особистість завжди вітає нові виклики, зелений аметист вам дуже підходить з його красивим та рідкісним тоном кольору.

Переглянути каблучки для заручин з зеленим аметистом 
Зелений турмалін

Зелений турмалін: Якщо Ви маєте веселий настрій i балансуєте своє оточення, зелений відтінок турмаліну завершить особливий характер. Святкуйте найважливіші моменти вашого життя з каблучкою з зеленим турмаліном.

Переглянути каблучки для заручин з зеленим турмалiном 
Рожевий турмалін

Рожевий турмалін: романтична, але яскрава рожева вібрація захопить Вас з першого погляду. Це колір чистої любові та солодкий рожевий тон, який Ви коли-небудь можете знайти. Якщо Ваш стиль модний та романтичний - каблучка з рожевим турмалiном саме для Вас! Це також постійне нагадування про Вашу глибоку любов.

Переглянути каблучки для заручин з рожевим турмалiном 
Рожевий кварц

Рожевий кварц: Плавний і м'який рожевий колір створює романтичний вигляд. Не надто багато уваги, але легко розпізнати! Любов, як відомо, править світом. Рожевий колір вважається кольором любові і ніжності. Спокійна енергія рожевого кварцу подібна до порту, який Ви завжди хочете притуляти, як і ваші стосунки. Якщо Ви справжній романтик, завжди зберігайте цей прекрасний момент у своїй каблучцi з рожевим кварцем

Переглянути каблучки для заручин з рожевим кварцем 
Жовтий сапфір

Жовтий сапфір: Чудовий друг, з яким приємно йти по життю - енергія достатку, творчості, радості б'є в ньому ключем. Настав час показати свою творчу та інтелектуальну енергію. Золотисто-жовтий відтінок випромінює світло в сонячне сплетіння, роблячи Вас більш м'якими і розслабленими.

Переглянути каблучки для заручин з жовтим сапфiром 
Димчастий кварц

Димчастий кварц: Таємниця кольору забезпечить унікальний вигляд вашiй каблучцi. Це дає власнику природне почуття з його теплим кавовим тоном. Він має земний вигляд, тому всі любителі природи можуть носити цей камінь і шанувати матір природу. Каблучки з цим каменем - прикраса королів та королев.

Переглянути каблучки для заручин з димчастим кварцем 
Танзанiт

Танзанiт: Це єдиний у своєму роді унікальний дорогоцінний камінь, і якщо Вам подобаються рідкісні, красиві та привабливі прикраси, саме танзаніт повинен бути Вашим вибором. Будь-який ювелірний виріб з танзанiтом - це унікальний об'єкт, як правило, в єдиному екземплярі, що говорить про добрий смак власника. Його унікальність - приголомшливий, чарівний та дивний відтінок. Якщо ви полюбляєте незвичайні речі, танзаніт буде дивувати Вас та Вашу кохану.

Переглянути каблучки для заручин з танзанiтом