Кольоровi діаманти

Кольоровi діаманти

Натуральні кольорові діаманти ілюструють ексклюзивну елегантність природи. Фантазійні діаманти не просто гарні; їхня здатність грати світлом нічим не уступає безбарвним діамантам, але вони мають індивідуальність, запам'ятовуються відразу й назавжди. Рідкість є найбільш підкресленою властивістю кольорових дiамантiв. Купуючи шедевр ювелірних виробів з кольоровими дiамантами, пріоритетом стають характеристики кольору, на відміну від безбарвних алмазів. Колір є основною ознакою, який відрізняє, наскільки рідкісними і цінними є кольоровi дiаманти. Найвідоміші рідкісні кольори - насичений рожевий, синій та зелений. Крім того, навіть дуже незначна різниця кольорів може мати великий вплив на вартість.

Найрідкіший тип кольорових діамантiв - червоний, зелений та синій з середніми та темними тонами у поєднанні із помірним насиченням.

Колiр

Яскравість кольору, глибина, інтенсивнiсть є найважливішими факторами, які впливають на придбання кольорового дiаманту. Дiамант буде більш цінний, відповідно до інтенсивності кольору.

Налаштування та огранювання

Цінність кольорових діамантів може бути ще більше посиленою з відповідним налаштуванням та огранюванням самого каменю Чим вище якість огранювання - тим краще буде відображатися колір, тим яскравіше буде блиск під світлом. Налаштування кольорових діамантiв в ювелірних виробах повинне бути ретельно вивчено та відібрано експертом. Взаємодія кольорів - це ключовий фактор, наприклад, жовтий діамант буде виглядати краще разом з жовтим золотом і червоне золото з червоним діамантом відповідно.

Форми та чистота

Чистота є найістотнішим параметром якості діамантів і виражається у наявності/відсутності дефектів і сторонніх включень в структурі каменю. Форми кольорових дiамантiв, як правило, мають унікальний дизайн, щоб підкреслити колiр.