Керівництво по весільним каблучкам

Як вибрати метал?

Керівництво по весільним каблучкам

Різнi метали бувають різних кольорiв, зовнішній вигляд, довговічність, міцність і ціна.

Золото: Золото завжди було класичним і незмінним вибором для каблучок. Природний теплий вигляд і гарний блиск, роблять каблучку з золота романтичними та бажаним металом. Золото вимірюється у каратах і має 24 частини. Чисте золото оцінюється як 24 каратне золото, і воно занадто м'яке для виготовлення прикрас, тому його потрібно змішувати з іншими металами, щоб утворити каблучку. 18 каратне золото містить 75% чистого золота, 14 каратне золото містить 58,5% чистого золота і 9 каратне золото містить 37,5% чистого золота. Твердість і довговічність золота варіюються в залежності від карату, так що відповідно до Ваших уподобань, Ви можете вибрати бажану каратнiсть.
Gold Wedding Rings 

Паладiй: Як член платинової сім'ї, паладій має дуже гарний природний сріблясто-білий відтінок. Білий і блискучий метал забезпечує багатий вигляд. Його довговічність висока, і це робить каблучку з паладію супутником Вашого життя. Найбільшою перевагою паладію є його легка вага. Отже, для великих дизайнерських прикрас, паладій є відмінною альтернативою. На додаток до цього, паладій є одним з найбільш рідкісних дорогоцінних металів у світі, тому його унікальність і довговічність робить його особливим.
Palladium Wedding Rings 

Платина: Найбільш престижний метал для обручок, безумовно, платина. Платина має дуже високу міцність, цей метал важче, ніж інші метали. Платина зустрічається в 30 разів рідше, ніж золото, і на 40% важче, ніж 14K золото. Щільність, чистота та рідкість робить каблучки з платини надзвичайно цінними. Це найміцніший з усіх дорогоцінних металів. Більше того, атласний блиск і красивий м'який білий відтінок платини мають природний, приголомшливий вигляд.
Platinum Wedding Rings 

Срiбло: TМісячний метал, яскраво-білий, сірий, як відображення місяця на морі. Цей прекрасний метал ідеально підходить до будь-якого дорогоцінного каміння. Срібло також дуже м'який метал, ось чому він легований іншими металами для збільшення міцності. 925 срібло містить 92,5% чистого срібла, що забезпечує гарне сяйво і природний блиск для каблучки. Вражаючий блиск срібла дуже привабливий з його сучасним виглядом.
Silver Wedding Rings 

Як вибрати колір?

Колір - це атрибут, який можна віднести до стилю. Звернiть увагу на те, що якщо людина, яка буде носити ювелірні вироби, вже має інші прикраси, важливо підібрати кольори сумісні один до одного. З іншого боку, різні кольори символізують різні враження.
Solitaire Pave

Жовте золото: теплий вигляд жовтого золота вітає Вас із яскравістю сонячного світла. Це класичний, але модний і яскравий ефект залишається вірним з плином часу. Натуральний, красиво-блискучий жовтий колір ідеально підходить будь-якому стилю і ідеально підходить для любителів класики, тому що він ніколи не вийде з моди.
Yellow Gold Wedding Rings 

Solitaire Pave

Біле золото:білий колір золота додає сучасного та унікального вигляду. Постійний блискучий зовнішній вигляд - це на все життя, як і Ваш шлюб. Вічна якість буде завжди на Вашому пальці. Метал вже давно відомий своєю довговічністю, і це чудова альтернатива, якщо ваш бюджет обмежений. Бiле золото пропонує стильний та вишуканий блиск, і його популярність триває багато років. Неймовірна зовнішність поверхні забезпечує оригінальну та елегантну розкіш. Футуристичний, сучасний і прекрасний вигляд, показує Вашу впевненість.
White Gold Wedding Rings 

Solitaire Pave

Червоне золото: яскравий і стильний червоний тон дуже популярний завдяки своєму м'якому і елегантному вигляду. Його мідний сплав дає металу прекрасний червоний відтінок, і його тенденція зростає з кожним днем. Червоне золото представляє любов з його романтичною привабливістю, забезпечує жіночий вигляд, а мідь додає міцність до металу. Обручки старовинного стилю виглядають чудово, тому що чарівна краса надає справді дивовижну привабливість для кожного стилю каблучки.
Rose Gold Wedding Rings 

Як вибрати обробку?

Полiровка

Вертикальне браширування (матове)

Горизонтальне браширування (матове)

Обробка дротяною щіткою (льодово-матова)

Піскоструйна обробка

Полiровка: Традиційним і найпопулярнішим методом обробки каблучок є їх полірування. Вона робить виріб блискучим і гладким. Має блискучий та відображаючий ефект. Якщо Вам потрібна приваблива полірована обробка - чудовий варіант з високим відображенням і дзеркальним ефектом. Відбиття світла досить високе, з яскравим і блискучим зовнішнім виглядом поверхні.

Вертикальне браширування (матове): Являє собою обробку, коли в результаті виріб набуває такого вигляду, ніби по ньому пройшлися жорсткою щіткою. Матовий вигляд набирає популярність кожен день. Визнаний зовнішній вигляд і диффузування блиску створюють чудовий зовнішній вигляд. Щітка покриває поверхню вертикально уздовж смуги і забезпечує злегка придушений вигляд, але має чіткий вигляд штриха. Вишуканий вигляд пропонує елегантну ауру на обручку.

Горизонтальне браширування (матове): Тонкий ефект забезпечує тактильну поверхню для горизонтальної матової обробки. Стає популярною серед молодих пар, котрі люблять унікальний вигляд. Важка текстура пропонує повністю індивідуальний матовий ефект. Ця обробка забезпечує новий, крутий стиль для весільних прикрас. Горизонтальний потік щітки створює гарний контраст з полірованої внутрішньої сторони.

Обробка дротяною щіткою (льодово-матова): Ця обробка є однією з новітніх тенденцій. Має більш глибокі помітні сліди щітки і ефекти посилюються, оскільки вона забезпечує гладкий вигляд.

Піскоструйна обробка: Ця обробка має досить помітне і грубе оздоблення. При торканнi поверхні, Ви можете відчути обробний ефект. Під значним тиском кварцові частинки, подаються на поверхню, відбиваючи на ній дрібні нерівності.

Як вибрати товщину?

Ширина і товщина пов'язані один з одним, тому, коли ви робите каблучку ширше, потрібно так само збільшити товщину.

1.2 mm

1.4 mm

1.6 mm

1.8 mm

2.0 mm

1.2 mm: це дуже тонка і дуже чутлива товщина. Якщо Вам подобається скромний, але елегантний вигляд, ця товщина ідеально підходить для Вас. Найкращі дизайни відмінно виглядають з такою тонкою товщиною. Крім того, якщо Вам подобаються легкі каблучки і не подобається важке почуття, ця товщина підходить для Вас.

1.4 mm: ця товщина виглядає чудово для класичних моделей. Каблучка такої товщини підтримує яскравий ефект і надає додаткове мерехтіння.

1.6 mm: Ця товщина дуже поширена і, як правило, пари віддають перевагу саме їй, тому що вона ідеально підходить для будь-якого стилю і виглядає чудово на пальці. Дуже добре демонструє дизайн, а також відмінно відображає різні ефекти обробки.

1.8 mm: Трохи товстіша, ніж інша товщина. Надає елегантний зовнішній вигляд жiночiй каблучцi з камнем, забезпечуючи іскру через збільшену товщину. Якщо вам подобається відчувати каблучку, ця товщина для Вас. 1,8 мм. забезпечують відмінну підтримку, а також надійність та довговічність із сильним настроєм.

2.0 mm: Якщо у вас довгі пальці, ця товщина створює чудовий вигляд, щоб показати красу всіх стилів. Сміливiсть надає сильну підтримку. Якщо Вам подобається похизуватися, то ця товщина дуже підходить для Вас. Товщина 2,0 мм - чудовий вибір для оптимальної підтримки та довговічності.

Як вибрати ширину?

Якщо у вас маленькі та делікатні руки з невеликим розміром каблучки, тонка каблучка виглядатиме чудово на вашому пальці. Простий і класичний стиль також відмінно виглядатиме на тонкій ширині. Якщо Ви хочете показати прикрасу вашої обручки та побачити маленькі деталі, у цьому випадку каблучки середньої ширини - це чудовий варіант. Якщо у Вас довгі пальці з великим розміром каблучки, то широкі каблучки - найкращий варіант для Вас. Товсті обручки демонструють прості або дизайнерськi стилі досить красиво, тому що вони мають більшу і ширшу поверхню для невеликих прикрас. Тонка або широка? Все залежить від Вашого смаку. У будь-якому випадку в каблучці Вам повинно бути комфортно.

2.0 mm

3.0 mm

4.0 mm

5.0 mm

6.0 mm

7.0 mm

8.0 mm

9.0 mm

Як вибрати профіль?

Профіль Comfort fit

Flat Band Comfort Fit (плоский профiль)

Профіль Comfort fit : вироби мають округлену форму як з зовнішньої, так і з внутрішньої сторони, що забезпечує комфортне носіння. Завдяки такій формі профілю, навіть широкі прикраси сидять набагато зручніше і не «врізаються» в палець, коли руки набрякають. Якщо ви дуже активно живете і часто знімаєте обручку, тоді обручка комфортної ширини має бути ідеальним вибором. До вибору обручок треба підходити усвідомлено, тому що це єдина річ, яку Ви будете носити все життя. Обручка не повинна дратувати, і в ній Ви повинні відчувати себе комфортно.

Flat Band Comfort Fit (плоский профiль): Внутрішня поверхня цього профілю має вигнуту та куполоподібну форму, але зовнішня поверхня має плоску форму. Випукла крива допомагає легко носити каблучку, тому вона ідеально ковзає, коли Ви носите або знімаєте її.