Керівництво по виміру каблучки

Правильний розмір каблучки є найважливішою необхідністю для самого особливого моменту. Каблучка повинна бути достатньо щільною, щоб не падати, але також повинна бути достатньо вільною, щоб ковзати по пальцю. Крім того, майте на увазі, що розмір каблучки змінюється в залежності від температури і вологості навколишнього середовища і залежить від часу доби. Ніколи не вибирайте розмір кільця вранці (в організмі ще залишилася вода після минулої ночі, тому пальці злегка набряклі), після занять спортом (набряклі пальці) або в занадто жарку або холодну погоду. «Останню примірку» каблучки потрібно проводити, коли ви спокійні, а температура вашого тіла в нормі. Якщо Ви вагаєтесь між двома розмірами, завжди обирайте більший. Якщо Ваші пальці по довжині ширші, ніж у основи, обирайте середній розмір. Завжди добре вимірювати палець пару разів протягом дня. Якщо каблучка буде сюрпризом - подарунком, Ви можете попросити друга (подругу) чи членів родини або Ви можете таємно запозичити каблучку і підійти до ювеліра, щоб дізнатись розмір. Також пам'ятайте, що права рука та ліва рука відрізняються, тому розміри пальців також відрізняються.

Загальні розміри каблучки

Ми розуміємо, що може бути важко вибрати правильний розмір каблучки онлайн, і особливо якщо він призначений як подарунок, Вам доведеться вгадати з розміром каблучки.

Якщо ви плануєте подарунок і не впевнені в розмірі, завжди можна замовити середній розмір каблучки. Також потiм можна надіслати каблучку нам, щоб змінити розмір протягом 60 днів з моменту отримання товару.

Середній розмір каблучки коливається від 16.5 для жінок до 19.5 для чоловіків.

Безкоштовний замiрник від Glamira

Common Ring Sizes

Замiрник - це інструмент, що з'ясовує розмір каблучки. Ми завжди заохочуємо наших клієнтів скористатися цією можливістю, враховуючи те, що сам замiрник і доставка безкоштовні, і це найточніший спосіб знайти свій розмір каблучки.

Щоб подати заяву на безкоштовний замiрник, Ви можете надіслати нам електронний лист на адресу support@glamira.com.ua в тому числі ваше ім'я та адресу з темою "Замовлення замiрника", або Ви можете заповнити цю форму. Після заповнення форми, це може тривати до 7 робочих днів, щоб безкоштовний замiрник був доставлений на Вашу адресу.

Версія для друку замірника каблучки

Версія для друку замірника каблучки

Ви також можете завантажити безкоштовно замiрник каблучки у форматі PDF, на додачу з інструкціями. Завантажте безкоштовний замiрник в форматі PDF тут.

Якщо Ви все ще не впевнені в тому, який розмір буде кращий для Вас, зв'яжіться з нашими експертами для подальшого обговорення цього питання. Зв'яжіться з нами 

Поради щодо вимірювання розміру каблучки

  • Температура може впливати на точність вимірювання розміру каблучки. Ваші пальці будуть принаймні уполовину розміру менші, якщо руки холодні, та на два розміри більші у спеку. Виконуйте заміри за середньої температури, переважно в кінці дня, тоді показники розміру будуть найбільш коректними.
  • Чим ширша каблучка, тим сильніше Ви будете її відчувати. Отже, якщо Ви хочете замовити каблучку шириною 6 мм або більше, знімайте розміри з пальця трохи вище ніж звичайно. Крім того, великі камені можуть трохи зміщувати розташування каблучки на пальці. Майте на увазі, що в цьому разі ми радимо замовляти каблучку на пiв, або один розмір більшу
  • Якщо Ваші пальці по довжині ширші, ніж у основи, обирайте середній розмір.
  • Ваша каблучка повинна бути досить щільною, щоб не падати, та досi вільною, щоб ковзати на пальцi. Якщо Ви вагаєтесь між двома розмірами, завжди обирайте більший.
  • Повторіть вимірювання 3-4 рази, щоб уникнути помилки.

Важливi примітки

  • Будь ласка, уникайте того, щоб зміну розміру робила стороння особа, наприклад, інший ювелір, ніж GLAMIRA, оскільки це призведе до втрати довічної гарантії.
  • Зверніть увагу, що процес зміни розміру може тривати до 25 робочих днів залежно від виробу, а змінений розмір каблучки не матиме права на відшкодування.

Таблиця розміру каблучки

Нижче Ви можете знайти стандартні розміри каблучки, а також відповідні діаметри та окружності.

UA Таблиця