ХТО МИ?

Перший магазин був відкритий в 1999 році в м. Хайльбронн, Німеччина, який до цих пір залишається головним офісом для всіх філій. Протягом восьми років успішного досвіду в високорозвиненій ювелірній галузі, компанія пройшла через великі зміни в бізнесі, розвиваючи асортимент і збільшуючи свою клієнтську базу. Розвинувшись від невеликого ювеліра до одного з ключових гравців в Європейському ювелірному секторі, торгова марка GLAMIRA була заснована в 2011 році. До кінця 2011 року GLAMIRA домоглася відмінних успіхів на ринках Великобританії та Іспанії, а також Німеччини.

У 2012 році GLAMIRA приступила до створення дизайну та розробки власної продукції. Ця зміна стратегії дала можливість активно вийти на міжнародну арену. У тому ж році GLAMIRA почала продаж в Австрії та Швейцарії. У 2013 році компанія успішно продовжила виходити на міжнародні ринки, додавши до свого зростаючого портфелю Фінляндію, Італію, Данію, Швецію і Францію. Завдяки цьому зростанню GLAMIRA відкрила своє власне виробництво в Німеччині.

Протягом 2014 року GLAMIRA зміцнила свою корпоративну структуру, дозволивши бізнесу вийти на ринки Західної Європи і швидко розвивалася на ключових європейських ринках. У 2016 році GLAMIRA продовжила розширювати свій бізнес на ринках Східної Європи і Далекого Сходу на додаток до США, Тихого океану та Південної Америки.

У 2019 GLAMIRA стала новатором в ювелірній справі, поставляючи ювелірнi вироби більш ніж в 60 країн, маючи офіси в 6 країнах - Німеччині, Швейцарії, США, Австралії, Болгарії і Туреччини.

Ми, як Glamira, невпинно працюємо над тим, щоб професійно і ефективно задовольняти потреби клієнтів у відповідності з корпоративними цінностями сумлінності і довіри. GLAMIRA розробила інфраструктуру електронної комерції світового рівня для задоволення потреб сучасних глобальних споживачів, надаючи своїм клієнтам швидкий і високоякісний сервіс з використанням новітніх технологій.

https://www.glamira.com.ua/glamira-po-vs-omu-svitu/