Обіцянки Каблучки

45 toodet [i]
Моментальний фільтр
Вибрати метал Метал Метал
Metal
Colour
 Колір  Колір
  • Фільтр Фільтр Більше
    Фільтр
Таблиця 
Сортувати у порядку збільшення
45 шт.
товарів на стор.
  • Сортувати за
  • Фільтр
    Розширені
Знайдено 45 налаштовуваних виробів. [i]
Стилі
Камінь
Metal
Colour
Карат
Фільтр
Розширені
Loading... Loading More Results...
Таблиця 
Сортувати у порядку збільшення
45 шт.
товарів на стор.

КІЛЬЦЯ ОБİЦЯНКИ

По мірі того, як відносини зростають, є віхи на цьому шляху. Отже, коли ви хочете зізнатися в чомусь, але може бути занадто рано ставити "конкретне питання", ви повинні розглянути кільця обіцянки для цього спеціального моменту у вашому житті. Крім того, всупереч поширеній думці, ці кільця призначені не тільки для дівчат. Це так само важливо, як показати в соціальних мережах, що ви вже "зайняті". Отже, чому б не вшанувати традицію цього етапу залицяння з кільцем обiцянкою? Тепер це робить досконалий сенс, чи не так? Між життям і коханням існує багато кроків. Більшість з них слід пам'ятати з нагадуванням, щоб нагадати нам про цей особливий момент або день. В основному вам потрібно щось в цей особливий день або момент, щоб нагадати Вам про це. GLAMIRA може зробити це для Вас.

Оцінюючи кільця обіцянки, деякі можуть не думати, що це може бути для чоловіків, але чоловічі кільця також добре відомі. Наприклад, кільце Claddagh є ірландським традиційним кільцем. Це пояснює багато в залежності від пальця, на якому носиться кільце. Це відразу ж означає статус відносин щодо любові, дружби, а також лояльності. Це прекрасний спосіб показати світу свій особистий статус, не сказавши ні слова. Буває, що молода людина хоче висловити свої благородні наміри, коли час давати довічні клятви ще не настав.

Є багато типів кілець обіцянок для жінок, і в колекції GLAMIRA є широкий спектр стилів і дизайнів на будь-який смак. Ви можете налаштувати і персоналізувати своє кільце відповідно до свого стилю та смаку! Існує кільце обіцянки, яке обіцяє, що ви будете любити ще більше, ніж коли-небудь. Просто перегляньте веб-сайт і знайдіть кільце, відповідне вашому коханню. Коли ви даруєте кільце в подарунок, ви даєте більше, ніж метал і камінь. Ви віддаєте частину свого серця.

Ви справжня і серйозна пара? Тоді чому б не знайти вiдповiдні кільця, які будуть відповідати вашим побажанням. Це найважливіша місія. Коли у вас вiдповiдні кільця, виникає відчуття, що ідеальний баланс у Всесвіті існує. Баланс, який може бути позначений цими двома маленькими кільцями. Два маленьких кільця, які плавають навколо великого Всесвіту і зустрічаються один з одним з посмішкою, поцілунком і обіймами...

Є навіть кільця зобов'язань, які також є кільцями обіцянок. Ви хочете тільки срібні кільця? Або, як щодо золотих? Золото доступне у жовтому, червоному та білому кольорах. Отже, у вас є багато варіантів, щоб зробити вибір, а GLAMIRA подбає про решту, створюючи ідеальне кільце для вас і вашої другої половинки.

Хочете піти на один крок далі, налаштувавши свої кільця? Як щодо створення персоналізованого кільця шляхом гравіювання імен, дат або будь-яких слів, які ви побажаєте. Все залежить від вас. Налаштування - чудовий спосіб додати щось на кільце, яке ви виберете, ваш бюджет обмежує вас в караті, чому б не написати щось всередині, яке буде коштувати більше, ніж тисяча каратів! Все ще не можете вирішити? Зателефонуйте в службу підтримки GLAMIRA, щоб ми могли відповісти на всі Ваші запитання.

В наші дні важко намагатися йти в ногу з усіма примхами і звичаями. Отже, якщо ви шукаєте кільце для другої половинки, ви тільки що отримали потрібне місце. За допомогою всього лише декількох клацань миші або натиснень, це все, що потрібно, щоб знайти і замовити красиве кільце для неї. Ваша кохана буде думати, що вона найяскравіша зірка у Всесвіті, коли кільце, яке ви створили для неї буде іскритися на її пальчику. Іскритися точно так само, як і її очі, які зловили ваше серце з першого погляду. Ви можете вибрати кільця з серцем і стати більш великою зіркою в її очах. GLAMIRA зробить героєм кожного з Вас.

Отже, тепер ви знаєте значення кільця обіцянки. Це означає, що ви все ближче до заручини. Це означає, що ви не бачите інших, ви дивитеся на ту, яка тримає вас за руку. Ту, яка буде носити кільце... У вас є гарна історія і розповідь буде відома всім, хто побачить це кільце! Навіть коли ви разом чи окремо, кільце буде показувати світу, що ви закохані. Кільце, схоже на маленькi обійми на вашому пальці... Ніщо не нагадає краще, про те, що ви кохаєте.

Останнє нагадування: ідея подарувати їй кільце може привести вас до деякої метушні про те, чи сподобається воно їй чи ні, можливо, ви захочете вибрати кільце обіцянки разом. Вам варто переглянути колекції GLAMIRA чоловічих і жіночих кілець обіцянок. Як завжди, замовляючи кільця від GLAMIRA, у вас є можливість зробити гравірування на кільцях. Пам'ятайте, якщо у вас є які-небудь питання, ви можете звернутися за нашою підтримкою на кожному кроці. Це ніколи не зашкодить, щоб хтось направляв вас через важливу покупку в вашому життi.