КОЛЕКЦІЇ

Ми прагнемо до досконалості та намагаємося створювати унікальні колекції, які відповідатимуть вашим незвичайним пристрастям. Ніколи не розраховуйте на середній рівень і дозвольте GLAMIRA вести вас у світ найвищих модних і вишуканих ювелірних виробів.

КАБЛУЧКА ПОДВIЙНОГО ВИКОРИСТАННЯ

GLAMIRA пропонує вам можливість використовувати ваше кільце у двох різних стилях. Все, що вам потрібно зробити, це розгорнути та змінити ваше кільце на ту сторону, якiй ви віддаєте перевагу. Вийдіть за рамки звичайного і перегляньте нашу колекцію тонко розроблених подвійних кілець.

ПЕРЛИ

Однi з найвеличніших та найдавніших чудес природи, перли зачаровували жінок протягом століть. Зібрані з перевірених джерел, GLAMIRA пропонує найкраще, що ви можете отримати. Перегляньте нашу колекцію перлів і винагороджуйте себе ексклюзивними ювелірними виробами.

ЕМАЛЬ

Якщо ви хочете стати володарем унікальних ювелірних прикрас - вибирайте вироби з емаллю. Емаль може виступати в якості ключового декоративного елемента, бути фоном для золотого або срібного візерунка або виграшно відтіняти ювелірні вставки. GLAMIRA дає вам ідеальне поєднання моди та традицій у колекції, яку ви можете переглянути тут.

Мрійливі Відтінки

Всі мрії, які ви хочете зберегти назавжди, відображені в красивих відтінках сапфіра. У Колекції Мрійливий Відтінків є все необхідне, щоб бути унікальним.
boderДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ
 • Обручки

  Обручки
  Ваші супутники життя... Обручки являють собою нескінченний цикл любові та процвітання, вигравiруйте на них послання на ваш вибiр.

 • КАБЛУЧКИ НА ЗАРУЧИНИ

  КАБЛУЧКИ НА ЗАРУЧИНИ
  Як то кажуть, сім'я зароджується з безіменного пальця, тому що це єдиний палець, в якому є вена, яка веде прямо в серце. Таким чином, пара вважається об'єднаною в серці. Саме тому до вибору кільця для заручин потрібно підійти максимально серйозно. Покажіть свою відданість з розкiшною каблучкою!

 • ЖIНОЧI ЮВЕЛIРНI ВИРОБИ

  ЖIНОЧI ЮВЕЛIРНI ВИРОБИ
  Glamira - правильне місце для витонченої і кмітливої жінки, яка знайшла найширший асортимент високоякісних жіночих коштовностей для себе.

 • ЧОЛОВІЧІ ЮВЕЛІРНІ ВИРОБИ

  ЧОЛОВІЧІ ЮВЕЛІРНІ ВИРОБИ
  Glamira пропонує нове визначення стилю, витонченості і делікатності чоловічих прикрас. Чоловіки, які слідкують за своїм зовнішнім виглядом, знайдуть у нас усе необхідне, щоб виглядати привабливо.