НАШІ ПОСЛУГИ

Розмір каблучки настільки ж важливий, як і сама каблучка. Витончений і зручний стиль посилить зв'язок з цією елегантною каблучкою. Glamira не заспокоється, поки Ви не будете задоволені усіма аспектами, тому ми пропонуємо зміну розміру Вашої каблучки з гравіюванням чи без гравіювання один раз безкоштовно протягом перших 60 днів після отримання Вашої прикраси.

Для отримання додаткової інформації Ви можете ознайомитись з нашою політикою повернення, натиснувши тут. Якщо Вам потрібна додаткова допомога, будь ласка, зверніться в нашу службу підтримки, відправивши електронне повідомлення на адресу support@glamira.com.ua або зателефонуйте за номером 089 324 05 67. Наша команда доможе Вам з великим задоволенням!

Додайте інтимне або особливе повідомлення за допомогою безкоштовного гравіювання та надайте сентиментальну цінність на все життя. Зробіть так, щоб вона відчула себе особливою та виключною - як і її каблучка.

GLAMIRA зробить гравіювання на Вашій каблучцi безкоштовно, якщо Ви оберете цей параметр під час покупки. Ви можете вибрати один з чотирьох різних шрифтів і також додати спеціальні символи, такі як серце або нескінченність. Максимальна кількість символів, які ви можете ввести, становить - 25, включаючи пробіли, значки та літери.

Якщо Ви вже придбали каблучку без гравіювання і захочете додати гравіювання ще раз, ви можете відправити каблучку нам назад. Гравіювання на Вашому виробі буде коштувати 117 грн за символ. Ви можете ознайомитися з нашою політикою повернення для отримання додаткової інформації.

Будь ласка, уникайте того, щоб гравіювання на виробі робила стороння особа, наприклад, інший ювелір, ніж GLAMIRA, оскільки це призведе до втрати Вашої довічної гарантії.

GLAMIRA надає довічну гарантію на всі ювелiрнi вироби. Каблучка на заручини чи обручка - це купівля на все життя, тому ми хочемо запевнити, що Ви отримаєте виріб вищої якості з довічною гарантією. Довічна гарантія поширюється на всі ювелірні вироби GLAMIRA, тому що ми впевнені в нашій продукції. У разі будь-якого виробничого дефекту, GLAMIRA розгляне Вашу прикрасу та з задоволенням відремонтує її для Вас. Будь ласка, ознайомтеся з нашою політикою повернення для отримання більш детальної інформації.

Ювелірні вироби є делікатними і вимагають особливої уваги під час доставки. GLAMIRA пропонує додаткову застраховану доставку на всі замовлення, на випадок втрати чи пошкодження в дорозі. Після того, як замовлення залишить наше приміщення, Вам буде надано номер для відстеження Вашого замовлення.

Коли до Вас надiйде замовлення, ми рекомендуємо Вам відкрити пакет і перевірити його на наявність пошкодження та вміст. Якщо ви виявили які-небудь ушкодження, будь ласка, подайте скаргу про шкоду і відмовтесь від отримання товару.

Якщо Ви не задоволені своїм замовленням, Ви можете повернути товар у GLAMIRA, щоб отримати відшкодування, або зміну розміру, гравіювання чи запит на ремонт. Надішліть форму замовлення на повернення, яку можна заповнити буквально лише за кілька простих кліків. Роздрукуйте її та надішліть назад. Після того, як буде надіслано форму повернення замовлення Ви отримаєте інструкції на адресу електронної пошти про те, як повернути товар. Будь ласка, прочитайте нашу політику повернення перед тим, як відправити товар нам.

GLAMIRA усвідомлює важливість особливих моментів, особливо коли кожна деталь має значення, тому стильна безкоштовна подарункова упаковка надсилається разом з замовленням.

У 2012 році ми приступили до проектування та розробку власної продукції. Для виходу на міжнародний ринок, необхідне використання спеціалізованих внутрішніх гемологів для підтримки професійного обслуговування та підтвердження найвищої якості. Наші фахівці в області гемології вручну вибирають кожен камінь, який ми використовуємо і підтверджують стандарти якості, які ми постійно прагнемо запропонувати.

GLAMIRA розуміє необхідність досконалості у кожній дрібниці, коли наближається особливий момент. Розмір каблучки також важливий, як і сама каблучка і GLAMIRA підтримує Вас, коли Вам це потрібно найбільше.

Не соромтеся замовити безкоштовний замiрник каблучки, натиснувши тут або просто надiшліть нам електронного листа на support@glamira.com.ua в тому числі Ваше ім'я та адресу з темою "Замовлення замiрника каблучки". Ви також можете замовити безкоштовний замiрник каблучки на кожній сторінці продукту, прямо під ціновим розділом, в якому вказується: "Визначте свій розмір".

Експерти GLAMIRA допоможуть Вам прийняти рішення для особливого випадку. Дайте нам знати, якщо Ви хочете почути думку або пропозицію досвідчених професіоналів, вони будуть більш ніж раді допомогти Вам! Задати питання експерту - це може виявитися дуже практичним, оскільки Ви разом можете визначити такі критерії, як ціновий діапазон, привід та тип ювелірних виробів. Професіонали розглянуть всі деталі та поділяться своїми думками з Вами. Щоб надіслати запит натисніть тут, це займе всього кілька хвилин.

ЯК ВИКОРИСТАТИ СВІЙ ВАУЧЕР НА ЗНИЖК

Для того, аби отримати ваучер на знижку, приймайте учать у наших промо акціях, про які ми повідомляємо за допомогою розсилки або приймайте участь у розіграшах у Facebook на нашій сторінці прихильників.

Використати ваучер

- При замовленні можна використати лише один ваучер

- Ваучер можна використати до того, як замовлення було оформлене.

- Ваучер не можна обміняти на готвіку.

Термін дії

- Подарункові ваучери дійсні лише протягом певного проміжку часу. Термін дії ваучера можна знайти безпосередньо на ваучері або в умовах відповідного розіграшу.

Повернення

- Загалом Ви можете повернути товари, які були придбані з використанням ваучерів.

- Якщо з будь-якої причини Ви захочете повернути товар, який Ви придбал з використанням подарункового ваучеру, Ви отримаєте додаткову суму у формі кредита на Ваш обліковий запис в Glamira.

Купони і акційні пропозиції

- Протягом всього року з нагоди різноманітних приводів ми пропонуємо Вам численні акції.