Політика безпеки

Ми захищаємо наш веб-сайт та інші системи за допомогою технічних та організаційних заходів проти втрати, знищення, доступу, модифікації або розповсюдження Ваших даних неавторизованим третім особам. Це робиться для того, щоб Ви відчували себе в безпеці під час перегляду нашого сайту, для нас важливо захистити Вашу конфіденційність. Дані, які Ви надаєте нам, будуть доступні лише для обробки Вашого замовлення, і вони ніяким чином не будуть використовуватися спільно з іншими сторонами, будь то в комерційних цiлях чи будь-яка інша підозріла активність.

Розмістивши замовлення на нашому сайті, Ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності i що дані, якими ви ділитеся з нами, будуть використані для забезпечення задоволеності клієнтів, наприклад, підтвердження та відстеження замовлення, порівняння інформації про невідповідності, запобігання шахрайським діям, визначення переваг та послуг, надаючи корисні поради щодо їх отримання, а також інші дії, які служать прикладом для задовільного обслуговування клієнтів.

SSL

Ми гарантуємо, що Ваші дані будуть оброблятися конфіденційно та шифруватися за допомогою безпечного серверного програмного забезпечення SSL (Secure-Socket-Layer). Зашифрована інформація щодо Вашого замовлення, Ваше ім'я, адреса, кредитні карти або банківські реквізити не можуть бути прочитані будь-якою третьою стороною. Це відзначається невеликою піктограмою "замка" для будь-якого веб-сайту, який використовує SSL і знаходиться на самому початку адресного рядка безпосередньо перед веб-адресою.

Безпека даних

Ми гарантуємо безпеку Ваших номерів карт, транзакцій, номерів соціального страхування та будь-яку іншу персональну інформацію, оскільки вони будуть надійно передані між Вами, як клієнтом та нашим доменом. Завдяки технології захисту SSL, яка служить для передачі інформації між клієнтом і сервером, без передачі її третім особам, забезпеченні передані дані використовуються виключно для цілей, на які клієнт погодився при перегляді відповідного сайту.

PCI - стандарт безпеки даних індустрії платіжних карт

GLAMIRA безпечно розміщує всі дані за допомогою PCI (Payment Card Industry). Ми, як висококваліфікована компанія, усвідомлюємо, наскільки важливо, щоб клієнт відчував себе в безпеці під час придбання в iнтернет-магазинi, і ми визнаємо, що захист даних, а особливо інформація про кредитні картки має важливе значення для успішного бізнесу. Відповідність стандарту PCI служить для оптимізації безпеки будь-яких карт, будь то кредитні, дебетові або навіть банківські карти. Це набір широко поширений і прийнятий політиками, які все зробили, щоб захистити особисту інформацію клієнта і гарантувати їх безпеку під час перегляду та оплати в iнтернетi. Він також захищає від неправомірного використання персональних та платіжних реквізитів