ПОМАРАНЧЕВИЙ САПФІР

ПОМАРАНЧЕВИЙ САПФІР

Особливий колір для того щоб збільшити спеціальні характеристики Вашої особистостi... Нехай цей камінь мудрості, творчості і чуттєвості грає важливу роль у Вашому житті.

Кільця для Заручин з Помаранчевим Сапфіром

Кільця для Заручин
з Помаранчевим Сапфіром

РЕКОМЕНДОВАНІ ВИРОБИ ДЛЯ ВАС

ПОМАРАНЧЕВИЙ САПФІР

Помаранчевий Сапфір - чудовий камінь відрізняється незвичайним відтінком, сяйвом, красою і рідкістю. Камінь дивує унікальністю, він схожий на схід сонця або на цвітіння лотоса. Це камінь, що дає вірність і скромність, приносить щастя в коханні. Він здатний допомогти знайти мету в житті, подолати всі страхи і депресії, приносить душевний комфорт, робить людину спокійною, зміцнює розсудливість, приборкує пристрасті, захищає від зради і страху, зберігає від обмови, захищає жінок від наклепу.
Помаранчевий Сапфір активує і очищає вашу другу чакру. Він буде контролювати потік енергії і потік інформації від вашого тіла до вашого розуму і від вашого розуму до вашого тіла. Це камінь захоплення і блаженства. Він може прикрасити як чоловіка, так і жінку, вироби з цим каменем підходять сильним особистостям, оскільки від природи кристал має сильну енергетику. Енергія впливає на характер людини і може надати йому певні якості.
Помаранчевий Сапфір зміцнює сім'ї, вносить гармонію в шлюбний союз, допомагає знайти любов. Завдяки йому можна розпізнати справжні почуття і позбутися від фальшивих емоцій.