Порівняння каменю

На перший погляд, діаманти, білий сапфір і кристали Swarovski можуть виглядати однаково, але це лише на перший погляд. Всі три камені демонструють рiзнi унікальнi якостi, переваги та певнi умови, які Ви можете знайти придатними для різних випадків. Для ювелiрних виробiв кольором мудрості та елегантності залишається бiлий колiр - розмістивши себе в ТОП-список найбільш популярних ювелірних прикрас. Основна відмінність, яка може допомогти відрізнити білий сапфір від дiаманту, - це заломлення - процес проникнення світла в камінь, на світлі він сильно виблискує, створюючи витончене мерехтіння. Основна відмінність між діамантами та кристалами Swarovski полягає в тому, що дiаманти - це природні камені, тоді як кристали Swarovski створенi людиною.

Як білий сапфір, так i діамант чудово виглядають в ювелірних виробах, таких як, намисто, каблучка, сережки, завдяки високій твердості. Незважаючи на те, що діаманти та білі сапфіри мають однаковий блиск, вони походять з різних геологічних джерел та мінеральні кваліфікації відрізняються. Білі сапфіри походять з сімейства корунду, широко відомий під назвами «сапфір» і «рубін» і втримує провідне положення серед кольорових дорогоцінних каменів. З іншого боку, дiамант містить чистий вуглець і має той же компонент, як графіт та вугілля. Якщо Ваш бюждет дозволяє, ми настійно рекомендуємо Вам відправитися з діамантами по життю, але якщо Ви шукаєте недорогий камінь з коштовним кольором та аналогійною якістю, ми рекомендуємо Вам бiлий сапфір.

Дiамант утворюється в умовах високого тиску і високої температури, це кристал чистого вуглецю, самий твердий матеріал, який народжується в надрах Землі. Виверження вулкана виносить діаманти на поверхню, в той час як сапфіри виникають вже на поверхні, як осадові породи. Ви повинні дбати про свої ювелірні вироби з діамантами дуже ретельно, щоб зберегти високий блиск і контрастність. Ви можете використовувати м'яку зубну щітку та спеціальну пасту для очищення дiамантiв, але якщо у Вас є білий сапфір, вам потрібно це робити не дуже часто. Приваблива іскорка дiамантiв є незмінною і завжди популярною для модної обручки або каблучки на заручини.

Давайте більш ретельно подивимося на різницю між білим сапфіром та діамантами у співвідношенні до кольору, заломлення світла та критеріїв міцності.

Колір

щоб побачити різницю між білим сапфіром та діамантами, можете перевірити відтінки світла. Як правило, дiамант дуже сильно відбиває світло, і це створює захоплюючу іскру, а білий сапфір блищить, але не настільки сильно.

Заломлення світла

коли світло поглинається в кути дорогоцінного каміння, світлова подорож починається всередині кутів, а заломлення світла відбувається з однієї сторони до іншої сторони, як нескінченне світіння сонця. Явище, коли внаслідок взаємодії із межею розділення середовищ світлове випромінювання проникає у наступне середовище. Завдяки високому коефіцієнту заломлення світла дiамант має незвичайно сильний блиск і гру кольору. Ця прекрасна гра природи також впливає на цінність дiаманту. Коли Ви порівнюєте діаманти та білий сапфір, Ви побачите, що дiаманти показують всі кольори веселки. Дивовижнi кольори стають видимими за допомогою світла i це рідкість. Рідкісні дорогоцінні камені завжди дуже цінні та користуються попитом протягом століть.

Міцність

діамант міцніший за бiлi сапфіри i це робить дорогоцінний камінь дуже мiцним. Білий сапфір не царапається легко і незалежно від того, який ви виберете, з дивовижним огранюванням чи неймовірним дизайном, можна придбати ювелірну прикрасу на все життя.

More

Коли Ви порівнюєте дiаманти та кристали Swarovski, можливо, ви не бачите великої різниці, але насправді існує дуже значна різниця, коли ви починаєте дивитися з знанням.

Swarovski - це кристал, зроблений зі скла в Австрії. Це не відбувається природно, і з цієї причини вони не є природним дорогоцінним камінням. Прекрасною перевагою Swarovski є високі іскри та прекрасна кришталева чистота. Більш того, це дозволяє надавати різні форми та отримати широкий вибір кольорових варіантів.

Діаманти мають різні критерії, і ці критерії характеризуються як 4C: колір, огранювання, чистота і карат. Ці критерії визначають якість дiаманту, і за даними значень Ви можете отримати сертифікати, такi як GIA або HRD. Завдяки цим сертифікатам Ви можете знайти всі важливі властивості про куплений камінь. Якщо Ви не можете прийняти рішення між діамантами, Swarovski та білими сапфірами, створіть таблицю, щоб ви могли встановити відмінності. Діамант має тривалість життя, і це природний та рідкісний камінь, блискучий та має найвищу якість. Swarovski - це лабораторний камінь, що іскриться, значно дешевший за дiаманти і злегка схожий на дiаманти. Білий сапфір є природним, доступним і має довговічність.

Вашим вибором може стати каблучка, сережки або намисто. Найголовніше - вибрати правильний камінь за Вашим смаком, будьте впевненi, що майстерність має високу якість і враховує Ваш бюджет. Будь ласка, завжди пам'ятайте, що будь-який камінь, який Ви обираєте в ювелірних виробах є делікатним і ніжним предметом, тому Вам потрібно бути дуже обережним під час використання та носіння каблучки, намиста або сережок. Використання дуже сильно впливає на камінь, і Вам потрібно бути уважним до каменю, щоб уникнути подряпин.