Ювелірні вироби з аквамарином

АКВАМАРИН

Аквамарин (назва походить від латинських слів 'аква' (вода) і 'маре' (море) і відомий як "король дорогоцінних каменів". Як зазначено в його назві, дорогоцінний камінь має світло-синій колір морської хвилі.

РЕКОМЕНДОВАНІ ВИРОБИ ДЛЯ ВАС
boderПЕРЕГЛЯНУТИ БІЛЬШЕ

АКВАМАРИН

Аквамарин (назва походить від латинських слів 'аква' (вода) і 'маре' (море) і відомий як "король дорогоцінних каменів". Як зазначено в його назві, дорогоцінний камінь має світло-синій колір морської хвилі. Згідно з класифікацією Аквамарин - напівкоштовний камінь і відноситься до родини берилів, а тому переважно його можна видобути в країнах Південної Америки. З іншого боку, станом на сьогоднішній день, сенсаційно великі кристали аметисту дуже рідко, але видобувалися також і в Бразилії.

Камінь дуже нестійкий до вискоких температур, а тому його ні в якому разі не можна нагрівати або підносити близько до полум'я, інакше він може втратити красивий блакитний відтінок, завдяки якому він є таким відомим і популярним. На додаток до свого кольору, він має цікаву структуру, яка прекрасно відображає як природнє, так і штучне світло. Як і багато інших дорогоцінних каменів, про нього часто можна було почути в легендах та міфах про воду та наяд. Більш того, в астрологічній концепції, це- камінь тих, хто народився в березні і також камінь знака зодіака Риб.

Аби підкреслити унікальний відтінок каменю,Glamira створила особливий дизайн для ювелірних виробів з аквамарином. Для своєї продукції Glamira обирає лише аквамарин якості AAA, а тому Ви зможете відчути могутню силу води завдяки різноманітним відтінкам аквамарину, починаючи від світло-зеленого і аж до насиченого синього. Ви неодмінно почуєте голосний спів наяд, коли вдягнете сережки з аквамарином! Glamira створює морський світ, де Ви можете зануритися в шлибини і знайти унікальні коштовності до душі. Нехай краплі перетворяться на солітер в підвісках з аквамарином навколо Вашої шиї або відшукайте каблучки з аквамарином, доповнений іншим коштовним камінням, прихованому в містичній скрині в глибинах моря… Це країна, в якій можна вибрати будь-який варіант оформлення аквамарину і відчути хвилю свіжості у своєму житті і на своєму тілі! Тут Ви зможете придумати свій власний міф!