Ювелірні вироби з аметистом

АМЕТИСТ

Аметист - напівдорогоцінне каміння з різним діапазоном кольорів: від світло-фіолетового до насиченого фіолетового і зеленого.

РЕКОМЕНДОВАНІ ВИРОБИ ДЛЯ ВАС
boderEXPLORE MORE

АМЕТИСТ

Аметист напівдорогоцінне каміння з різним діапазоном кольорів: від світло-фіолетового до насиченого фіолетового і зеленого. Він зобов'язаний своїм кольором домішкам заліза в своїй кристалічній структурі. Дорогоцінний камінь є членом сімейства кварцевих. Хоча він був знайдений і видобувається в районі Мінас Жерайс в Бразилії, камінь можна зустріти також на Мадагаскарі, Шрі-Ланці та навіть в австрійському Майссау. Крім того, Аметист є офіційним каменем штату Південна Кароліна.

Аметист (назва походить від грецького слова "аметістос", що означає "сп'яніння") з давніх часів був предметом багатьох міфів і вірувань в християнській, буддійській і грецькій міфології. Він був відомий своїми цілющими властивостями, даруючи спокій і тверезість. У астрологічної концепції це лютневий камінь народження і камінь Риб.

Для Glamira якість - це перший крок у створенні прикрас. Саме тому тут, в Glamira, ми Вам пропонуємо лише каміння високої якості. Аметисти обрані в Glamira мають якість AAA і їх можна використовувати відповідно до Вашого смаку так, щоби прикрасити Ваші ювелірні вироби.

Маючи насичений і інтенсивний кольором, який може бути змінений в залежності від світла, аметист - один із найдивовижніших каменів, який Glamira використовує в своїх дизайнах. Уявіть собі прикраси з країни чудес, які показують нові кольори відповідно до відтінків вашого настрою! Саме так можна створити індивідуальний дизайн прикрас з аметистами в Glamira. Ви можете персоналізувати каблучки з аметистом аби огорнути пальці в барвисту ауру природи. Або Ви можете підібрати кольє з аметистом, щоб продемонструвати світу навколо вас м'якість свого серця. З іншого боку, вустами вустамисережок з аметистом теплі та неймовірні відносини між камінням та дизайнами від Glamira розкажуть Вам найпрекраснішу казку! Сам по собі або у поєднанні з іншим дорогоцінним камінням Аметист може використовуватися також і чоловіками для закріплення манжетів. Запонки з аметистом стануть іменем, написаним власноруч під легендою про харизму і стиль. Зрештою Ви зрозумієте, що уся магія і чарівність поєдналися в цьому камені аби зрештою стати Вашими!