Ювелірні вироби з білим сапфіром

БіЛИЙ САПФІР

Білий Сапфір - коштовний камінь і безбарвна форма сапфіровою сім'ї. Сапфір набуває кольору під час того, як він формується, з таких мікроелементів, як залізо, хром, мідь, титан і магній.

КАБЛУЧКИ НА ЗАРУЧИНИ З БІЛИМ САПФІРОМ

КАБЛУЧКИ НА ЗАРУЧИНИ
З БІЛИМ САПФІРОМ

РЕКОМЕНДОВАНІ ВИРОБИ ДЛЯ ВАС
boderДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

БіЛИЙ САПФІР

Білий Сапфір - коштовний камінь і безбарвний представник сапфіровою сім'ї. Сапфір набуває кольору під час того, як він формується, з таких мікроелементів, як залізо, хром, мідь, титан і магній. Білий Сапфір вільний від таких мікроелементів, що робить його рідкісним і унікальним. Сапфір - наступний найміцніший дорогоцінний камінь після алмазу, і це також один з найдорожчих дорогоцінних каменів, який добувається на Шрі-Ланці, Мадагаскарі, в Камбоджі, М'янмі і Таїланді. У давні часи для воїнів традицією було піднести своїм дружинам намисто з сапфіра в знак своєї вірності. А в Греції сапфір пов'язували з Аполлоном, Богом світла і сонця. Даний вересневий камінь захищає власника від зла і шкоди та привертає благословення небес. Так як він стійкий до подряпин і стирання, прозорий і міцний камінь, це ідеальний вибір для ювелірних виробів із білим сапфіром.

Glamira використовує білий сапфір чистоти AAA і різної ваги для ювелірних каблучок, кольє, браслетів для жінок і каблучок та запонок для чоловіків. Неперевершена краса білого сапфіру робить його дуже привабливим у всіх видах ювелірних прикрас Glamira, та виділяється незалежно від того, встановлений він окремо або з іншими каменями у неймовірних прикрасах для підкреслення Вашого стилю. Камінь, що використовується у королівських прикрасах, в Glamira набуває сучасного духу. Ви можете обрати білий сапфір огранки "смарагд" та золоту оправу для створення каблучки із білим сапфіром. Метали холодних відтінків такі, як срібло і біле золото зазвичай доповнюють білий сапфір найкраще. Отже, Ви можете доповнити його білим золотом у сережках із білим сапфіром. Або Ви можете пов'язати свою любов з небом і насолоджуватися почуттями, обираючи одну із спеціальних каблучок на заручини з із білим сапфіром. Чи прикрасьте свою шию самим Аполло, створивши кольє із білим сапфіром. Дозвольте Glamira огорнути Вас сяйвом небес і світлом сонця, так що люди просто не зможуть відвести погляду!