Ювелірні прикраси з блакитним топазом

БЛАКИТНИЙ ТОПАЗ

Блакитний топаз - це напівдорогоцінний камінь, який відомий своїм прозоро-блакитним кольором. Такого блакитного кольору можна досягти тільки за допомогою спеціальної обробки.

КАБЛУЧКИ на заручини З БЛАКИТНИМ ТОПАЗОМ

КАБЛУЧКИ на заручини З БЛАКИТНИМ ТОПАЗОМ

РЕКОМЕНДОВАНІ ВИРОБИ ДЛЯ ВАС
boderПЕРЕГЛЯНУТИ БІЛЬШЕ

БЛАКИТНИЙ ТОПАЗ

Блакитний топаз - це напівдорогоцінний камінь, який відомий своїм прозоро-блакитним кольором. Такого блакитного кольору можна досягти тільки за допомогою спеціальної обробки. В своїй структурі цей дорогоцінний камінь одночасно поєднує як твердість, так і чутливість. Саме тому він і є одним із каменів, з якими важко працювати. Необхідним буде неаби який досвід, професіоналізм та експертні навички аби перетворити сирий матеріал на унікальну прикрасу з блакитним топазом.

Кажуть, що ім'я каменю пішло з санскриту від слова "тапас", яке означає "жар" або "полум'я". Про топаз можна почути в багатьох легендах, іноді його згадують в Біблії, а у наш час він є одним із найбільш популярних каменів на ринку ювелірних виробів. Він символізує свіжий спалах молодості. Шахти каменю щільно розташовані в Росії, Афганістані, на Шрі-Ланці, і він визнаний офіційним дорогоцінним каменем в американському штаті Техас. Топаз - це камінь Дів та людей, народжених у грудні.

Топаз, який використовується для виготовлення ювелірних виробів, представлений у трьох кольорах: небесно-синій топаз, топаз Лондон Блю та Свісс Блю. Для створення свого широкого асортименту сережок, каблучок, кольє та підвісок, браслетів, каблучок на заручини, запонок та ін. Glamira обирає лише відібрані вручну топази свісс блю якості AAA. Запрошуємо Вас показати свою блакитну кров, створюючи персоналізовані прикраси з топазом. Ви можете створити кольє з блакитним топазом-солітером або скомбінувати його з іншим коштовним каміннам, і/або з золотом та сріблом - насолоджуйтеся небом на Вашій шиї у вигляді небесно-синіх топазів. Також частинка неба може з'явитися і на Вашому пальчику - просто створіть персоналізовану каблучку з топазом. Або ж Ви можете додати барв до свого полотна - домалюйте бузково-білі хмаринки на своєму небі і Ви отримаєте пару сережок з блакитним топаз. Використовуйте кристально-чистий блиск блакитного топазу, і нехай Ваші мрії і творчі задумки стають реальністю!