ЧОРНИЙ ДІАМАНТ

Чорний діамант, що належить до родини дорогоцінного каміння, має насичений чорний колір в результаті поєднання графіту, вуглецю і різних сполук металів, які називають полікристалічними.

 

Чорний діамант, що належить до родини дорогоцінного каміння, має насичений чорний колір в результаті поєднання графіту, вуглецю і різних сполук металів, які називають полікристалічними. Чорний діамант ще називають "Карбонадо" і він має структуру, яка важко піддається шліфуванню та поліруванню. А тому в процесі створення ювелірних виробів з чорним діамантом потребує значно більшої уваги. На сьогоднішній день на ринку ювелірних виробів практично всі чорні діаманти отримують свій колір від опромінення або інших видів обробки. Натуральний чорний діамант завдячує своєю красою глибокому і насиченому чорному кольору і є дуже рідкісним та коштовним каменем. Якщо заглибитися в історію чорного діаманта, 67.5 Чорний Орлов - це найпопулярніший приклад, на який Ви можете натрапити. Цей величезний чорний діамант також відомий як "Око Брахми".
Каблучки для заручин з чорним діамантом
Особливістю цього каменю є не тільки його розмір, але також і те, що він вважається проклятим, бо був вкрадений з індуського храму в Індії. Однак, після того як він належав російській принцесі, вважається, що прокляття саме по собі зникло. У той час як чорні діаманти, які піддаються іррадіації і іншим способам обробки, поставляються з Індії, Glamira використовує тільки камені найвищої якості, які походять з декількох рудників, де видобуваються природні чорні діаманти. Glamira також звертає пильну увагу на те, що це безконфліктні діаманти, і що вони задовольняють високим стандартам якості Glamira. У Glamira вироби створюються з використанням драматичного чорного, і у Вас є можливість поєднувати вибраний Вами витвір мистецтва з сяйвом чорного діаманта, наприклад, в каблучці з чорним діамантом.
Кольє з чорним діамантом
Зазвичай цей камінь виглядає краще поряд з білими діамантами - в такій комбінації підкреслюється яскравість білого і багатство темного. Це означає, що Ви можете персоналізувати каблучки і створити свою ідеальну каблучку з чорними і білими діамантами. Або Ви можете одягнути пару сережок з чорним діамантом, аби пікдерслити виглядати одночасно велично і вишукано. З іншого боку, чорний діамант також використовується для чоловічих ювелірних прикрас, так як чорний вважається чоловічим кольором. Glamira створює чоловічі каблучки з чорними діамантами і запонки, які також поєднуються з іншими каменями, наприклад оніксом, щоб підкреслити харизму і неповторний стиль чоловіків!
Сережки з чорним діамантом
РЕКОМЕНДОВАНІ ВИРОБИ ДЛЯ ВАС
boderПЕРЕГЛЯНУТИ MORE