Ювелірні прикраси з чорними перлами

ЧОРНІ ПЕРЛИ

Перли - це одні із найдавніших відомих людству дорогоцінних каменів і протягом багатьох століть вони вважалися націннішим. Колір перлів може коливатися від чорного до білого, включаючи срібний, кремовий, рожевий, колір шампанського, (золотий) зелений та синій.

ЧОРНІ ПЕРЛИ

Перли є одними з найстаріших дорогоцінних каменів і вважаються одними з найцінніших вже протягом багатьох століть. Колір перлів варіюється від білого до чорного, включаючи сірий, кремовий, рожевий, колір шампаньсокго, (золотий) зелений та синій. Перли відрізняються від інших дорогоцінних каменів тим, що вони є органічною матерією і походять від живих істот - устриць і молюсків. Їх хімічна структура містить карбонат кальцію у вигляді найдрібніших кристалічних форм, які відкладаються в концентричних шарах. Оскільки це природний органічний дорогоцінний камінь, він може бути різних форм, і кожна форма абсолютно унікальна. Так само як всі діаманти відрізняються один від одного, кожна перлина має незначну різницю в формі. Ця форма визначається її ядром і розташуванням усередині молюска. Круглі перлини мають найбільший попит і найбільше цінуються, так як вони рідкісні і "натуральні". Коли ми думаємо про перли, то уявляємо круглі перли. Крім натуральних перлів, існує також культивовані перли, які вирощується з устриць і прісноводних молюсків. Цінність перлів залежить від багатьох факторів, таких як тип перлів, їх блиск, форма, колір, перламутр і розмір. Блиск перлів - це показник їх якості. Перли високої якості такі яскраві і блискучі настільки, що Ви можете побачити в них своє відображення. Інший показник - це перламутр, який дає перлам їх колір і блиск. Найцінніші перли - це ті, які мають більш товстий шар перламутру.

Перли - одні з найстаріших, найбільш затребуваних і найбільш шанованих каменів у світі, так як вони стали першим знайденим дорогоцінним каменем. Вони згадуються в текстах легенд, використовуються в художніх творах багатьох країнах від Єгипту до Китаю і Греції. Вперше вони були використані близко 5200 років тому в Єгипті. Приклади перлів можна побачити в картинах і скульптурах давньоєгипетської епохи. У китайських переказах та історичних текстах, яким близько 4000 років, існує згадка про прісноводні перли, і її і досі вважають визначенням прісноводних перлів. А найстаріша ювелірна прикраса з перлів - 2700-літнє намисто, яке було знайдено в гробниці королеви стародавньої Персії. Воно відоме як намисто Сузи, що містить 3 ряди по 72 перлини в кожному. Названі сльозинкою місяця, перли є каменем людей, народжений у червні і знака зодіаку Рак.

GLAMIRA поставляє перли високої якості, приймаючи до уваги всі критерії цінності. Для створення унікальних дизайнів ювелірних виробів з перлів, в своїх колекціях GLAMIRA використовує білі, рожеві і чорні перли. Ви можете персоналізувати ці сльозинки місяця, створивши пару сережок з перлами. Або Ви можете обернути цю древню спадщину навколо шиї, надягнувши намисто з перлів, і відчути себе героєм міфу чи легенди. Ви також можете поєднувати їх з рожевим і / або білим золотом, щоб вийшло кільце з перлами, яке підкреслить вічний стиль, як намисто Сузи!