Діаманти

Діамант - найчарівніший дорогоцінний камінь, це єдиний самоцвіт, що складається тільки з одного елемента. У своїй хімічній структурі він має лише вуглець і молекули вуглецю формуються таким чином, що кожен з них пов'язаний з іншим в ідеальній симетрії в кожному напрямку.

 

Діамант - найчарівніший дорогоцінний камінь, єдиний самоцвіт, що складається тільки з одного елемента. У своїй хімічній структурі він має лише вуглець і молекули вуглецю формуються таким чином, що кожен з них пов'язаний з іншим в ідеальній симетрії в кожному напрямку. Діамант зобов'язаний своєю твердістю цій незвичайній атомній структурі. Його твердість прирівнюється до 10 по шкалі Мооса. Він настільки міцний, що його можна розрізати лише інструментом, який виготовлений з іншого діаманту. (його назва, відповідно, походить від грецького слова adámas, що означає непорушний або незмінний). Крім своєї чудової твердості, він також славиться своїм блиском і надзвичайно високою щвидкістю дисперсії видимого світла. Процес формування та тривалість формуванняо - це те, що також робить камінь гідним уваги.
Каблучки на заручини з діамантами
Алмази були вперше знайдені і почали видобуватися в Індії 2400 років тому. Саме Індія почала першою видобуток алмазів. Сьогодні вони добувають в основному в Південній Африці, Індії, а також в Бразилії, Канаді та Австралії. В епоху Древнього Риму та Древньої Греції люди вірили, що алмази - це сльози Бога чи осколки зірок, що впали на землю. Перші згадки про алмази зустрічаються в римській літературі в 1-му столітті нашої ери. В текстах говорилося, що наконечники стріл Амура були покриті діамантами. Алмази використовували в якості талісманів, оскільки вважали, що вони мають захисні сили. Ця віра походить з індійської міфології, в якій алмази породжувались блискавкою, що розбивала скелі. Бульш того, в 13-му столітті у Франції на законодавчому рівні було заборонено носити діаманти звичайним людям, лише Королю та Королеві.
Кольє з діамантами
А перша каблучка з діамантом була подарована чоловіком жінці в 1477 році - ерцгерцогом Австрії Марії Бургундській. Відомий, як король дорогоцінних каменів і дорогоцінний камінь королів, алмаз, як правило, асоціюється з владою, силою, невинністю і непорочністю, довговічністю, сталістю і удачею. Алмаз - вважається каменем квітня місяця. Крім того, його прийнять дарувати на 60-ту річницю весілля. При створенні прикрас Glamira, діамантам надається особлива увага. Вони обираються у відповідності із встановленими критеріями. Перший і найважливіший момент при виборі алмазів - це дотримання етичних принципів,. Діамант не має суперечити нормам та правилам Glamira.

Детальніше 

Сережки з діамантами
РЕКОМЕНДОВАНІ ВИРОБИ ДЛЯ ВАС
boderПЕРЕГЛЯНУТИ БІЛЬШЕ

Колір діамантів відрізняється за трьома характеристиками: відтінком, насиченістю та тоном. Шкала кольорів діамантів варіюється від D до Z. Ідеальний діамант - це діамант D, тобто він не має кольору взагалі. Колір H - це найкраще співвідношенням ціни і якості. Він найкраще виглядає у виробі. Ось чому Glamira використовує, як правило, діаманти кольору H. Огранка діаманту - це симетрія, пропорції та ступінь полірування алмазу, які досягаються в процесі огранювання дорогоцінного каменю після його видобутку з землі. Все робиться для того, щоб подарувати неймовірне сяяння діаманту. Огранка має 3 показники: пропорції, ступінь полірування і симетрія. Розрізняють 5 ступенів огранки: чудово, дуже добре, добре, досить добре та недостатньо. Дуже часто форму діаманту плутають з огранкою. Форма визначає стиль та дизайн, які в подальшому допрацьовуються в процесі полірування. В Glamira, Ви можете знайти багато форм діамантів, включаючи такі, як: Принцеса, Брильянт, Коло, Трикутник, Кушон, Серце, Овал та Смарагд, що допоможуть Вам стоврити свої власні неповторні прикраси. Оскільки вуглець піддається впливу величезної кількості тепла і тиску глибоко в землі, всі природні алмази мають безліч внутрішніх слідів, так званих "включення" і зовнішніх слідів - "плям". Чистота алмазу залежить від кількості таких слідів, їх розміру, рельєфу і положення. Щоб знайти діамант з ідеальним співвідношенням ціни та якості, необхідно знати, що незначні включення VVS1-SI2 непомітні неозброєному оку. Glamira завжди використовує для своїх ювелірних виробів діаманти чистоти VS (незначні включення). Карат визначає розмір діаманту та є показником його ваги. Він становить 1/5 грама (0.2г) та дорівнює 100 пунктам.

Glamira створює унікальні ювелірні вироби з діамантами (намиста, сережки, запонки і обручки) та надає Вам можливість створювати власні неповторні прикраси. Золоті сережки з діамантом (в т.ч. сережки з підвісками, кільця та пусети) - один з найкращих вариантів для реалізації своїх фантазій та підкреслення сяючої краси. Чи, можливо, Вам буде до вподоби ореол із осколок зірок у вигляді діамантового намиста. Та перш за все, Ви можете дозволити діамантовим наконечниками чарівних стріл Купідона перетворитися на діамантову каблучку, що потрапить прямо у серце найважливішої для Вас жінки.