Ювелірні вироби з димчастим кварцем

ДИМЧАСТИЙ КВАРЦ

Димчастий кварц класифікується як напівдорогоцінне каміння та має колір від світло-жовто-коричневого до темно-сірувато-чорного.

КАБЛУЧКИ НА ЗАРУЧИНИ З ДИМЧАСТИМ КВАРЦЕМ

КАБЛУЧКИ НА ЗАРУЧИНИ
З ДИМЧАСТИМ КВАРЦЕМ

РЕКОМЕНДОВАНІ ВИРОБИ ДЛЯ ВАС

ДИМЧАСТИЙ КВАРЦ

Димчастий кварц класифікується як напівдорогоцінне каміння та має колір від світло-жовто-коричневого до темно-сірувато-чорного. Завдяки своєму унікальному напівпрозорому кольору він може бути поєднаний з будь-яким кольором і сплавом, не втрачаючи свого сяйва в ювелірних виробах з димчастим кварцем..

Він також зобов'язаний назвою своєму кольору; назва походить від грецького слова "moroeis" (темний), що вказує на його колір, який варіюється від димчасто-коричневого до сірого. Його носили в сережках жителі Стародавнього Риму, оскільки вважалося, що він захищає від зла і зміцнює силу волі. Він також використовувався, щоб прикрасити єгипетські піраміди, статуї і пам'ятники. На сучасному ювелірному ринку це один із найбільш рідкісних і популярних дорогоцінних каменів. Поклади димчастого кварцу знаходяться в основному в Росії, Бразилії, Зімбабве, Швейцарії та Іспанії. Димчастий кварц є національним коштовним каменем Шотландії і довгий час вважався священним каменем. Він також відомий як камінь знака зодіаку Терези

Glamira старанно відбирає і постачає димчастий кварц якості ААА, по праву виділяючи його з поміж інших дорогоцінних каменів Рідкісний камінь, що використовується в унікальних дизайнах Glamira, чекає на Вас! З каблучкою із димчастим кварцом Ви можете створити стиль, що ніколи не вийде з моди. Оскільки, він асоціюється з багатством, красою і елегантністю, то ідеально підійде для створення кольє з димчастим кварцем, що ідеально доповнить Ваш стиль. Або Ви можете поєднати димчастий кварц із золотом або сріблом, створивши пару сережок з димчастим кварцем. Неважливо, що саме Ви оберете, з Glamira Ви точно не помилитесь!