Ювелірні вироби з гранатом

гранат

Гранат має хімічну структуру, об'єднану близькородинними мінералами, що мають схожі фізичні і кристалічні властивості. Гранат належить до класу силікатів і є напівдорогоцінним каменем червоно-коричневого кольору.

РЕКОМЕНДОВАНІ ВИРОБИ ДЛЯ ВАС
boderПЕРЕГЛЯНУТИ БІЛЬШЕ

гранат

Гранат має хімічну структуру, в якій поєднуються близькоспоріднені мінерали, що мають подібні фізичні і кристалічні властивості. Гранат належить до класу силікатів і є напівдорогоцінниv каменем червоно-коричневого кольору. Гносологічні корені назви "гранат" походять ще з 14-го століття від слова "grenate" ("червоний колір"). Гранат в порівнянні з іншими каменями найчастіше використовувався в період Древнього Риму для прикрашання зброї, ювелірних виробів та одягу лицарів, імператорів і королів. Він вважався символом лицарських чеснот.

Сьогодні він не менш популярний на ювелірному ринку. Гранат привертає увагу до виробу та якрасво підкреслює його акценти, будь-то сережки чи каблучка. Його видобувають в ряді країн, у тому числі в Аргентині, Бразилії та Німеччині. Цей камінь належить знаку Близнюки та народженим у січні .

Оскільки якість - це наш першочерговий пріорітет, Glamira обирає гранати категорії AAA та обробляє їх для створення неповторних ювелірних виробів з гранату , а саме: каблучок, кольє, сережок, каблучок на заручини, браслетів, запонок і не тільки. Як вже згадувалось, гранат - це камінь пристрасті, і ми, в Glamira обираємо його, щоб продемонструвати силу любові! Для підкреслення його краси, Ви можете довершити каблучку з гранатом розсипом діамантів. Поєднання гранату та діамантів створить неповторний контраст, що виникає при дуеті граната та золота в одній прикрасі. Ви можете доповнити свій образ зернами гранату у вигляді гранатових сережок . З Glamira Ви також можете створити неповторне кольє з гранатом . Glamira дарує Вам можливість створити власні особливі прикраси, не докладаючи при цьому ніяких зусиль!