Ювелірні вироби з кристалами Swarovski

КРИСТАЛИ SWAROVSKI

Swarovski - це маленький шматочок кристала, сформований зі скла і порошків оксиду кремнію, разом розплавлених, та за допомогою високих технологій отримавший прекрасну огранку.

КАБЛУЧКИ НА ЗАРУЧИНИ З КРИСТАЛАМИ SWAROVSKI

КАБЛУЧКИ НА ЗАРУЧИНИ
З КРИСТАЛАМИ SWAROVSKI

РЕКОМЕНДОВАНІ ВИРОБИ ДЛЯ ВАС
boderДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

КРИСТАЛИ SWAROVSKI

Swarovski - це маленький шматочок кристала, сформований зі скла і порошків оксиду кремнію, разом розплавлених, та за допомогою високих технологій отримавший прекрасну огранку. Спеціальний напил покриває поверхню кристалу та дарує імітований блиск алмазу. Окрім свого неперевершеного блиску, чистої консистенції і бездоганної якості, від інших його відрізняє огранка, що надає блиску під променями світла, подібного діаманту. Він є штучним дорогоцінним каменем завдяки коштовній огранці прекрасних високоякісних кристалів свинцевого скла, що містять кварц, пісок і мінерали. Кристали Swarovski є продуктом дуже особливого виробничого процесу, протягом якого їм надається спектральний блиск. Створені, щоб бути досконалими з такою якістю, кольором, розміром і формою, кристали Swarovski поєднують в собі матеріали, даруючи їм новий блиск.

Glamira використовує темно-сині, зелені, червоні та непрозорі камені при створенні своїх ювелірних виробів із кристалами Swarovski, а саме сережок, кольє, каблучок, браслетів, запонок тощо. Ви можете комбінувати будь-який колір Swarovski з іншими дорогоцінними і напівкоштовними каменями, та обравши золото чи срібло, створити каблучку з кристалами Swarovski. Крім того, Ви можете насолодитись створенням власного дизайну браслета, і вiн буде єдиним у своєму роді браслетом з кристалами Swarovski. Ви можете розкрити красу та коштовний колір кристалів у своїх сережках з кристалами Swarovski . Проявіть свої творчі здібності, втілюючи свої власні ідеї у життя разом з Glamira!