Ювелірні вироби з оніксом

ОНІКС

Чорний онікс є напівдорогоцінним каменем та належить до родини кристалів. Завдяки своєму глибокому чорному кольору він набув популярності серед ювелірів

ОНІКС

Чорний онікс є напівдорогоцінним каменем та належить до родини кристалів. Завдяки своєму глибокому чорному кольору він набув популярності серед ювелірів. Чорний онікс є різновидом халцедону та символізує владу і силу. В стародавні часи греки і римляни вважали, що він захищає від травм, невдач і навіть гніву богів, тому часто використовували його в лікуванні. Онікс також згадується в Біблії. Сьогодні на ювелірний ринок він поставляється з Аргентини, Бразилії та Індії, де розташована більшість шахт чорного оніксу. Дорогоцінний та рідкісний чорний онікс є липневим каменем , каменем знаку Зодіака Козеріг та планети Сатурн.

Glamira обирає чорний онікс якості ++ та гармонійно поєднує його з різноманітними металами. Професійна команда Glamira знає, що він ідеально пасує до холодних металів, таких, як платина, срібло та золото. Таким чином, Ви можете обрати для своїх ювелірних виробів з оніксу будь-який метал, щоб надати йому теплого сяяння. Іншими словами, Ви можете змінювати дизайни будь-яких виробів на свій смак, наприклад, пари запонок з оніксу . Або подаруйте колір ночі своїй каблучці з чорним оніксом , як вираз своєї сильної, незалежної особистості, яку непросто збити з наміченого курсу! Загалом, Glamira надає можливість Вам підкреслити свої риси у ювелірних виробах з чорним оніксом для чоловіків .