Ювелірні вироби з перидотом

ПЕРИДОТ

Перидот (хризоліт) є напівдорогоцінним каменем, зелений колір якого варіюється від фісташкового до оливкового.

РЕКОМЕНДОВАНІ ВИРОБИ ДЛЯ ВАС
boderДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

ПЕРИДОТ

Перидот є напівдорогоцінним каменем, зелений колір якого варіюється від фісташкового до оливкового. Однак, від інших зелених каменів (таких, як смарагд) його відрізняють золоті проблиски у структурі. Назва дорогоцінного каменю походить від грецького слова "peridona", що означає "давати багатство". Оскільки він є одним з найстаріших дорогоцінних каменів у світі, він неминуче став предметом легенд, міфів та історій. Ви можете знайти згадки про перидот в древніх єгипетських манускриптах датованих 2000 роком до нашої ери та в деяких розділах Біблії. Більше того, це був найпопулярніший камінь в епоху Бароко.

Великі поклади перидоту знаходяться в Пакистані і Афганістані, але також його поставляють з М'янми, Китаю, США, Африки та Австралії. Це камінь людей, народжених у серпні зі знаком Зодіака Лев.

Glamira обирає лише перидот якості AAA та руками професіоналів доповнює ним неперевершені ювелірні прикраси. В результаті ми отримуємо прикраси з перидотом незбагненної краси: каблучки, сережки, кольє, підвіски, браслети та запонки! Експерти Glamira не лише створюють прикраси, але й знають як за ними доглядати. І вони радять Вам полірувати свої вироби з перидотом бавовняною тканиною, щоб він не втрачав своєї яскравості, та не піддавати його прямим сонячним променям, оскільки він є чутливим до нагрівання. І, оскільки творці прикрас Glamira відомі своєю пристрастю до зеленого кольору, популярність даного зеленого каменю не оминула і нас. Створіть власну весну, додавши до обраних ювелірних виробів дорогоцінний зелений відтінок! Пара сережок з перидотом сповнить Вас силою природи, і Ви пронесете теплу весну свого кохання через все життя, подарувавши каблучку на заручини з перидотом. Glamira пропонує Вам представити перидот у будь-якому з металів (білому, жовтому або рожевому золоті, сріблі), створивши неперевершений дует теплих та холодних тонів! Ви можете поєднати його з іншим дорогоцінним камінням у каблучках з перидотом і насолодитися танцем блиску та яскравості. А ще Ви можете проявити свій неповторний смак, створивши браслет з перидотом, завдяки якому не оминете всебічної уваги!