PLATINUM JEWELRY

PLATINUM JEWELLERY

by GLAMIRA

As the only and true preference
of the kings and queens,
platinum is four times stronger than gold and
Is the best choice to reveal
the natural radiance of diamond.
With this pure and lustrous beauty of our
modern world, you can create
a sophisticated and stylish look for yourself.

Treat yourself as a member of royalty, Glamira is the way through to find this elixir of immortality.

Platinum Rings

Modern Love,
Modern Design

Platinum Engagement Rings 

Platinum Engagement Rings
Platinum Wedding Rings

Token of lifelong love

Platinum Wedding Rings 

Platinum Wedding Rings
PLATINUM PENDANTS

Rare and stylish!

Platinum Pendants 

Platinum Pendants
Platinum Men's Rings

Pure Allure
Royal Style

Platinum Men's Rings 

Platinum Men's Rings
PLATINUM EARRINGS

Embellish yourself
with this purity!

Platinum Earrings 

Platinum Earrings
Platinum Cufflinks

Flawless Fit,
Timeless Fashion

Platinum Cufflinks 

Platinum Cufflinks
РЕКОМЕНДОВАНІ ВИРОБИ ДЛЯ ВАС
boderEXPLORE MORE
 • PLATINUM RINGS

  PLATINUM RINGS
  Rings that symbolize treasured moments. With its endurance, platinum is the perfect way to wear eternal beauty and speak your cherished feelings…

 • PLATINUM MEN’S EARRINGSnew

  PLATINUM MEN’S EARRINGS
  Enrich your looks with fabulous Platinum Men’s Earrings. Light up your presence with fashion and a sleek style.

 • PLATINUM NOSEPINS new

  PLATINUM NOSEPINS
  Combination of pure style and superior durability will flawlessly fit any outfit you prepared for that special occasion...

 • PLATINUM PLAIN DESIGN RINGS

  PLATINUM PLAIN DESIGN RINGS
  Innovative and graceful Platinum Plain Design Rings... designed to flatter and cherish that contemporary feeling of style.

 • PLATINUM BRACELETS

  PLATINUM BRACELETS
  Designed to beautify the hands and attract attention with every move you make... Incredible and eye-catching Platinum Bracelets will reflect your modern sense of style and fashion.

 • PLATINUM BROOCHES

  PLATINUM BROOCHES
  For any occasion that is yet to come to you, make a statement with Platinum Brooches which are perfect conversation starters! Perfect choice to form a charming first impression...

ЮВЕЛІРНІ ВИРОБИ З ПЛАТИНИ

Все більше і більше говорять про ювелірні вироби з платини Платина є надзвичайно рідким металом, тому її прийнято асоціювати з багатством і розкішшю. Найважливішою рисою цього металу є міцність - при обробці будь-який метал зношується, іншими словами, його частина втрачається. Однак платина залишається незмінної. Ювелірні вироби з білого або жовтого золота можуть зноситися. З виробами із платини все зовсiм інакше - такий виріб не зношується, воно практично непідвласно часу. Ось чому це мудрий вибір, який слід враховувати при створенні власного та персоналізованого ювелірного виробу вiд GLAMIRA.

Ви можете знайти безліч різноманітних дизайнів каблучок з платини на нашому сайтi. Є нескінченні комбінації для створення вашого шедевра. Шедевр, який служитиме вічно. Що ще можна сказати? Ювелірні вироби, які дадуть вам і вашому коханому щастя, яке не має меж. Вічне і безмежне. Платина говорить про все це! Стримана краса і цінність.

Як щодо весiльних обручок з платини ? Останнім часом все частіше молоді пари звертають увагу на обручки з платини. Обручка з платини буде стильним весільним акцентом і символом нескінченної любові. Ви можете вибрати матову та поліровану обробку в GLAMIRA. Обручки з платини будуть найулюбленішими ювелірними прикрасами, вони створять шарм для жінки, і обволокнуть чоловіків в обладунки впевненості і благородства. Платинові обручки пройдуть разом з вами весь життєвий шлях і при цьому збережуть свій первісний вигляд, а ми персонально розробимо для Вас саме тi обручки про якi ви мрiяли все своє життя!

Ви шукаєте витончену i красиву підвіску, так чому б Вам не звернути увагу на підвіску з платини , яка доповнити вашу ювелірну скриньку? Іноді Ви хочете щось витонченіше, що перевершує золото або срібло. Ви хочете щось, що має приголомшливий блиск, але все ж залишається скромним - це платина. Існує велика різноманітність підвісок, які ви можете вибрати, і коли ви обираєте платину, ви приймаєте правильне рішення, тому що ви найкращі, і ви заслуговуєте на краще. Платина, на відміну від золота або срібла, гіпоалергенна, що дуже важливо для тих, хто страждає від алергії. Ми дбаймо про Ваше здоров'я.

Справжня краса в ювелірних виробах виділяється в кольє з платини . Вироби з платини підходять до будь-якого кольору шкіри. Білий колір шкіри платина підкреслить, а смагляву шкіру відтінить. Вироби з платини не тьмяніють і не темніють. При мінімальному догляді за прикрасою, воно прослужить довгі роки. Будь-які прикраси з платини виглядають дуже стильно і модно, це саме та прикраса, яка ідеально підійде до будь-якого вбрання і підкреслить вашу індивідуальність. Завжди!

Пам'ятайте, що ювелірні вироби не тільки для жінок. Чоловіків, як правило, приваблює стримана краса і цінність цього металу, тому звернiть увагу на чоловічі каблучки з платини . Ви обираєте дизайн з колекції, а потім вибираєте платину як метал. Тут все просто. Прикраса для чоловіка - це особливий елемент його образу, елегантне доповнення до одягу, непомітний акцент зовнішнього вигляду. Сильний і впевнений в собі чоловік підкреслює свою індивідуальність за допомогою хорошого ділового костюма та відповідних аксесуарів. Так навіщо погоджуватися на типовий метал і сплав? Твій чоловік заслуговує на платину. GLAMIRA впевнена, що він посміхнеться, отримуючи ювелірні вироби з платини . Коли Ви успішний - Ви гідні тільки найкращих ювелірних виробів!

Золото вже давно дотримується стандарту як метал, але як щодо жіночих каблучок з платини ? Великий вибір каблучок доступний від GLAMIRA, і ви повністю контролюєте те, що ви отримуєте. Звичайно, ви отримаєте те, що ви хотіли. Нічого менше. Тому, коли ви замовляєте каблучки, ви отримуєте саме те, що ви хочете. Немає жодних сумнівів. Кожного разу. Якщо вам потрібні діаманти, ви можете мати діаманти. Ви хочете дiаманти чи рубіни? Ви можете мати його. Сапфір? Смарагд? Всі вони можуть бути встановлені на ваші ювелірні вироби з платини. Ваша уява - це межа. Так що тепер ви можете мати ювелірний виріб в точності так, як ви цього хочете.

Ви вирішили купити каблучку з платини? Так, чому б не побалувати себе ще парою сережок з платини від GLAMIRA. На нашому сайті Ви знайдете широкий вибір сережок. Перегляньте чудові колекції GLAMIRA та оберіть дизайн, який буде спеціально створено для Вас. Як тільки ви замовите, ремісники почнуть робити Ваш виріб, так як ви і просили. Пам'ятайте, що кожний ювелiрний виріб робиться на замовлення спецiально для Вас. Ви будете впевнені, що прикраса буде ідеально підходити. Якщо у вас є будь-які питання, ви завжди можете отримати допомогу від відділу обслуговування клієнтів GLAMIRA.

Ви знайшли всі чудові ювелірні вироби з платини для себе, і пора вибрати щось для спеціальної людини у вашому житті? Як щодо пари запонок з платини ? Запонки мають різну форму та розміри, і ви можете бути такими ж серйозними або грайливими, під час вибору дизайну. Чому б не замовити пару комплектів? Ви можете замовити класичнi, стильні та веселі одночасно. Один набір говорить: "Я тут головний", другий набір говорить: "Давай підемо на пригоди". Кожного разу Все залежить від вас .

Коли ви хочете ефектні ювелірнi вироби світового класу, ви повинні мати їх в своїй колекції. Платинові каблучки з діамантами для всіх тих особливих випадків. Ви є законодавцем моди, і заслуговуєте тільки найкраще.. Будучи світовим лідером у висококласних ювелірних виробах, GLAMIRA гарантує, що у вас будуть найкращі якісні прикраси!