ЮВЕЛІРНІ ВИРОБИ З РОЖЕВИМ ТУРМАЛІНОМ

РОЖЕВИЙ ТУРМАЛІН

Камінь рожевий турмалін (назва якого означає "дорогоцінний камінь змішаного кольору") належить до напівдорогоцінного каміння з широким спектром кольорів. Він навіть відомий як хамелеон серед коштовних каменів.

КАБЛУЧКИ НА ЗАРУЧИНИ З РОЖЕВИМ ТУРМАЛІНОМ

КАБЛУЧКИ НА ЗАРУЧИНИ
З РОЖЕВИМ ТУРМАЛІНОМ

РЕКОМЕНДОВАНІ ВИРОБИ ДЛЯ ВАС
boderДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

РОЖЕВИЙ ТУРМАЛІН

Рожевий турмалін (назва якого означає "дорогоцінний камінь змішаного кольору") належить до напівдорогоцінного каміння з широким спектром кольорів. Він навіть відомий як хамелеон серед коштовних каменів. В залежності від розміру каменю або поєднання зі сплавами або іншими дорогоцінними каменями, його колір може змінюватися від яскраво-рожевого до м'якого пастельного . Наприклад, у поєднанні з білим золотом або сріблом колір виглядає більш яскраво. Хімічна структура, як і колір турмаліну, складна і різноманітна. Вона може включати алюміній боросилікат змішаний з залізом, магнієм, або іншими металами. Згадки про рожевий турмалін, який ще називають рубелитом, можна побачити в стародавніх джерелах, в тому числі єгипетських. Єгипетська легенда розповідає, що рожевий турмалін пройшов від центру Землі до Сонця через веселку і всі її кольори увібрав у себе. Більша частина рожевого турмаліну добувається в США, Бразилії та на Шрі-Ланці. Він є каменем людей, народжених у жовтні та тих, у кого знак Зодіаку Скорпіон.

Glamira використовує рожевий турмалін якості AAA та обирає найбільш рідкісні та особливі кольори, для створення неповторних прикрас з рожевим турмалінам каблучок для жінок, дітей та чоловіків, сережок, кольє та браслетів. Маючи різні відтінки карамельно-рожевого кольору, дорогоцінний камінь використовується у виробах, як традиційного так і сучасного стилю. Ви можете створити власну золоту каблучку з рожевим турмаліном щоб спіймати найфантастичніший з кольорів веселки, абокаблучку на заручини з турмаліном аби прокласти свій шлях до кохання! Неважливо, оберете Ви кулон з одним каменем або кількома дорогоцінними каменями, Ваше кольє з рожевим турмаліном від Glamira буде неповторним. Більше того, він ідеально виглядає в сережках з рожевим турмаліном, що будуть шепотіти Вам пісні Землі, та браслеті з рожевим турмаліном, що наповнить Ваше повсякденне життя кольорами яскравої веселки! Найважливішим є те, що Glamira надає Вам можливість створити власну казкову прикрасу з рожевого турмаліну, що доповнить досконалий образ сучасної дівчини!