Rose Quartz Jewellery

РОЖЕВИЙ КВАРЦ

Рожевий кварц - один із підвидів кварцу, що належить до напідорогоцінного каміння. Рожевий кварц цінують за його колір, а не за чистоту. Його колір може варіюватися від рожевого до глибокого трояндового.

КАБЛУЧКИ НА ЗАРУЧИНИ З РОЖЕВИМ КВАРЦЕМ

КАБЛУЧКИ НА ЗАРУЧИНИ
З РОЖЕВИМ КВАРЦЕМ

РЕКОМЕНДОВАНІ ВИРОБИ ДЛЯ ВАС
boderДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

РОЖЕВИЙ КВАРЦ

Рожевий кварц - один із підвидів кварцу, що належить до напідорогоцінного каміння. Рожевий кварц цінують за його колір, а не за чистоту. Його колір може варіюватися від рожевого до глибокого трояндового. Колір зазвичай обумовлюється наявністю титану, заліза, марганцю у хімічній структурі каменю. Склоподібна форма настільки напівпрозора, що ідеально відображає його рожевий колір. Найбільші поклади рожевого кварцу розташовані в Бразилії та на Мадагаскарі.

Його називають "каменем серця" і ще у 600-х рр. до н.е. використовували, як символ кохання. Він зазвичай асоціюється з Амуром і Еросом - богами любові Його звеличували в римські часи. Тоді рожевий кварц використовувався для прикрас, чашок, мисок і багатьох інших речей. Римляни носили рожевий кварц біля грудей, інакше кажучи, близько до серця, оскільки вважали, що він захищає власника від туги і надає силу. Рожевий кварц також називають "hyaline", що з грецької означає "скляний". Рожевий кварц - це камінь знаку зодіаку Телець та камінь людей, народжених у грудні.

Glamira поставляє рожевий кварц якості AAA та прикрашає ним сережки, каблучки, кольє, браслети та запонки, створюючи неповторні ювелірні виробу з рожевого кварцу. Різноманітність форм дорогоцінного каменю дозволяє розквітнути йому у будь-якому виробі. Поєднання Вашого смаку та однієї з неповторних форм кулонів створить підвіску з рожевим кварцом у формі серця - оду справжній жіночності. А каблучка із рожевим кварцом подарує Вам почуття ніжності та любові. Або оберіть браслет з рожевим кварцом, що осяє Ваш шлях коханням та теплими променями сонця. Чи помістіть рожевий кварц у центр своїх сережок із рожевим кварцом та відчуйте магію la vie en rose (життя в рожевому)!