Ювелірні вироби з рожевими перлами

РОЖЕВІ ПЕРЛИ

Перли є одними з найстаріших дорогоцінних каменів і вважаються одними з найцінніших вже протягом багатьох століть. Їх колір може варіюватися від білого до чорного, включаючи срібний, кремовий, рожевий, колір шампанського, (золотий) зелений і синій.

РОЖЕВІ ПЕРЛИ

Перли є одними з найстаріших дорогоцінних каменів і вважаються одними з найцінніших вже протягом багатьох століть. Їх колір може варіюватися від білого до чорного, включаючи срібний, кремовий, рожевий, колір шампанського, (золотий) зелений і синій.

Перли відрізняються від інших дорогоцінних каменів тим, що вони є органічною матерією і походять від живих істот - устриць і молюсків. Їх хімічна структура містить карбонат кальцію у вигляді найдрібніших кристалічних форм, які відкладаються в концентричних шарах. Оскільки це природне органічне дорогоцінне каміння, то воно може бути різних форм, і кожна форма абсолютно унікальна. Так само як всі діаманти відрізняються один від одного, кожна перлина має незначну різницю в формі. Ця форма визначається її ядром і розташуванням усередині молюска. Круглі перлини мають найбільший попит і найбільше цінуються, так як вони рідкісні і "натуральні". Коли ми думаємо про перли, то уявляємо круглі перли. Крім натуральних перлів, існують також культивовані перли, які вирощуються з устриць і прісноводних молюсків. Цінність перлів залежить від багатьох факторів, таких як тип перлів, їх блиск, форма, колір, перламутр і розмір. Блиск перлів - це показник їх якості. Перли високої якості настільки яскраві і блискучі, що Ви можете побачити в них своє відображення. Інший показник - це перламутр, який дає перлам їх колір і блиск. Найцінніший перли - це ті, які мають більш товстий шар перламутру.

Перли - одні з найстаріших, найбільш затребуваних і найбільш шанованих каменів у світі, так як це перше знайдене дорогоцінне каміння. Він присутній в текстах легенд; використовується в художніх творах багатьох країнах від Єгипту до Китаю і Греції. Вперше він був використаний близько 5200 років тому в Єгипті. Приклади перлів можна побачити в картинах і скульптурах давньоєгипетської епохи. У китайських переказах та історичних текстах, яким близько 4000 років, існує згадка про прісноводні перли, і її і досі вважають визначенням прісноводних перлів. А найстаріша ювелірна прикраса з перлів - 2700-літнє намисто, яке було знайдено в гробниці королеви стародавньої Персії. Воно відоме як намисто Сузі, що містить 3 ряди по 72 перлини в кожному. Названі сльозинкою місяця, перли є каменем людей, народжений у червні і знака зодіаку Рак.

GLAMIRA поставляє перли високої якості, приймаючи до уваги всі критерії цінності. Для створення унікальних дизайнів ювелірних виробів з перлів, в своїх колекціях GLAMIRA використовує білі, рожеві і чорні перли. Ви можете персоналізувати ці сльозинки місяця, створивши пару сережок з перлами. Або Ви можете обернути цю древню спадщину навколо шиї, надягнувши намисто з перлів, і відчути себе героєм міфу чи легенди. Ви також можете поєднувати його з рожевим і / або білим золотом, щоб вийшло кільце з перлами, яке підкреслить вічний стиль, як намисто Сузі!