Рубін

Рубін є дорогоцінним каменем та належить до "родини чотирьох" разом із алмазом, смарагдом і сапфіром.

 

Рубін є дорогоцінним каменем та належить до "родини чотирьох" разом із алмазом, смарагдом і сапфіром. Це досить важкий, міцний і рідкісний камінь, що є різновидом мінералів корунд, як і сапфір. Своїм криваво-червоним кольором рубін зобов'язаний хрому у своїй структурі. Рубінові камені зустрічаються переважно в Бірмі, де добувається найбільша їх кількість. Також шахти розташовані в Таїланді, Кенії, Індії, Пакистані, Афганістані, Камбоджі, Танзанії, Австралії, Сполучених Штатах та на Шрі-Ланці.
Каблучки на заручини з рубіном
Історія стверджує, що вперше рубін почали використовувати ще в 480 р до н.е. греки і римляни. Крім того, він використовувався багатьма племенами, особливо індусами, в орнаментах. В індуїстській культурі рубін асоціювався з життєвою силою та багатством. Вважалося, що він відображає любов, що виходить від серця. Тому цей камінь є ідеальним весільним подарунком для справжніх закоханих, адже він був знайдений ще 2000 років тому. Рубін - це камінь народжених у липні. Також, він є символом знаку Скорпіон.
Glamira слідує правилу 4C при виборі найкращих рубінів для своїх ювелірних виробів з рубіном. Glamira поставляє рубіни високої якості і використовує їх для створення унікальних виробів, серед яких сережки, каблучки, кольє, рубінові запонки і багатьох інших прикрас. Рубін, завдяки своїй конструкції, відрізняється від інших дорогоцінних каменів своєю любов'ю до денного світла.
Кольє з рубіном
Glamira пропонує Вам насолодитися прекрасним сіянням цього неперевершеного каменю. Створіть власні неповторні ювелірні вироби в інтернет-магазині Glamira, наприклад сережки чи кольє з рубіном. Крім того, існує переконання, що він допомагає в прийнятті важливих рішень, якщо носити його на лівій руці. Отже, Ви можете обрати каблучку із рубіном від Glamira, щоб продемонструвати свою майстерність в прийнятті рішень! Чи удосконаліть свою прикрасу ще більше, додавши до неї діамант. Каблучка з діамантом підкреслить одночасно Вашу красу та силу особистості.
Сережки з рубіном
РЕКОМЕНДОВАНІ ВИРОБИ ДЛЯ ВАС
boderДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ