Сапфір

Синій сапфір належить до дорогоцінних каменів та поєднує в собі синій, фіолетовий і пурпурний відтінки.

 

Синій сапфір належить до дорогоцінних каменів та поєднує в собі синій, фіолетовий і пурпурний відтінки. Його цінність залежить від відтінку синього та кольору, чистоти, розміру, форми та загальної якості. Чим темніший синій колір, тим цінніший камінь. Його назва має грецький корінь, що походить від слова "sappheiros" та означає "синій". Сапфір є членом сімейства корунду, як і рубін, що робить їх найважчими дорогоцінними каменями. Найвідомішим і найпопулярнішим типом синього сапфіра є зоряний сапфір, що своєю назвою зобов'язаний огранюванню Кабошон. Чорна Зірка Квінсленда, найбільший в світі зоряний сапфір, важить 733 карата. Значні родовища сапфіра знаходяться в Східній Австралії, Таїланді, Шрі-Ланці, Китаї, Мадагаскарі, Східній Африці і в декількох районах Північної Америки, головним чином в Монтані.
Каблучки на заручини з сапфіром
Сапфіри і рубіни часто знаходяться в одній географічній зоні. Це традиційний вересневий камінь і камінь знака Зодіаку Стрілець. В стародавні часи, його, як правило, пов'язували з миром і щастям. Наприклад, в Древній Персії вважалося, що синій сапфір приносить блакитне небо і мир. Glamira поставляє сині сапфіри, які мають чистоту каменю AAA, і використовує дорогоцінні камені різної ваги, щоб створити унікальні ювелірні прикраси із синім сапфіром. Glamira також обирає королівські сині сапфіри, що мають найбільш цінний колір. Завдяки можливостям Glamira Ви можете прикрасити свої коштовні камені будь-якими металами.
Кольє з сапфіром
Синій Сапфір це особливий дорогоцінний камінь, який пасує до світлого та темного волосся і будь-якого стилю. Він може осяяти своїм блиском тон Вашої шкіри, підкреслити природню красу і харизму. Його можна використовувати для привертання уваги майже у всіх ювелірних виробах: сережках, каблучках, кольє і запонках із синім сапфіром. Він може засяяти намистом навколо Вашої шиї, сережками у мочках вух, або каблучкою на пальці. Glamira пропонує Вам використовувати синій сапфір не лише аби привернути увагу, але й продемонструвати свою блакитну кров за допомогою королівського синього кольору! Або Ви можете вибрати одну із каблучок на заручини з сапфіром, змінивши її за смаком Вашої коханої людини і зробивши свідком Вашого найособливішого моменту в житті. Ще одна важлива деталь щодо синього сапфірі полягає в тому, що він є традиційним подарунком до 45-ї річниці весілля.
Сережки з сапфіром
РЕКОМЕНДОВАНІ ВИРОБИ ДЛЯ ВАС
boderДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ