Смарагд

Смарагд (належить до дорогоцінних каменів) має насичений зелений колір. Свою назву смарагд (англ. "Emerald") отримав від французького слова "Esmeraude" и староанглійського "Emeraude", що означає "зелений камінь".

 

Смарагд (належить до дорогоцінних каменів) має насичений зелений колір. Свою назву смарагд (англ. "Emerald") отримав від французького слова "Esmeraude" и староанглійського "Emeraude", що означає "зелений камінь". Належачи до сім'ї берилієвих, смарагд отримав свій колір від закладів хрому і ванадію, що виникають в процесі формування каменю. Крім того, він має плями, що зумовлюють наявність включень та тріщин на поверхні. Включення та насичений зелений колір роблять камінь унікальним. Особливості хімічної структури зумовлюють його крихкість та ламкість в процесі огранки. Проте, для збереження цілісності смарагду, була створена спеціальна одноіменна форма огранки. Протягом років вона стала досить популярною і її почали застосовувати не лише до смарагдів, але й до іншого коштовного каміння. Вона являє собою звичайну прямокутну форму з гранями, що підкреслюють неповторну чарівність каменю. Камінь добувається в основному в Колумбії, Уралських горах Росії, в Замбії, Індії, на Мадагаскарі, в Норвегії, Бразилії, Пакистані, Австралії та Сполучених Штатів Америки.
Каблучки на заручини зі смарагдом
Краса та темно-зелений відтінок століттями робили смарагд одним з найжаданіших дорогоцінних каменів у світі. Його краса була оспівана в легендах, міфах та оповіданнях. Відомо, що Цариця Єгипту Клеопатра, відчувала глибоку пристрасть до смарагду. Його також пов'язують із Венерою - римською богинею кохання, оскільки древні римляни вважали, що смарагд втілює в собі її якості: красу, родючість та доброту. Камінь травня місяця також символізує початок життя та вічну весну. Оскільки колір, чистота та огранка впливають на вартість каменю, Glamira обирає лише смарагди найвищої якості. В Glamira Ви знайдете смарагди будь-якої форми та ваги, для підкреслення краси обраних ювелірних прикрас.
Кольєзі смарагдом
Деякі смарагди можуть мати жовто-зелений відтінок, проте, Glamira віддає перевагу тим, що його не мають. Оскільки, найбільш цінуються смарагди без відтінків, чистого зеленого кольору. Для своїх ювелірних виробів Glamira обирає смарагди з найнасиченішим кольором, що блищать та сяють більш яскраво. Колекції Glamira пропонують не лише сережки, кольє, браслети та каблучки зі смарагдом для жінок, а й каблучки та запонки для чоловіків. Оберіть метал, що, на Вашу думку, буде бездоганно поєднуватись зі смарагдом, потім виберіть бажану вагу та доповніть свій вибір іншим коштовним камінням, наприклад, діамантами чи сапфірами. Таким чином, Ви маєте шанс створити свою власну прикрасу: сережки зі смарагдом чи ланцюжок із підвіскою. Обираючи одну із каблучок на заручини зі смарагдом, Ви подаруєте блискучий зелений колір весни та надію на життя сповнене кохання найважливішій жінці свого серця. Саме Ви наповнюєте сенсом неймовірне поєднання дизайнів виробів Glamira та яскравого зеленого кольору смарагду.
Сережки зі смарагдом
РЕКОМЕНДОВАНІ ВИРОБИ ДЛЯ ВАС
boderПЕРЕГЛЯНУТИ БІЛЬШЕ