Ювелірні вироби з танзанітом

ТАНЗАНІТ

Танзаніт є синім різновидом цоизита, що містить ванадій і силікат кальцію.

РЕКОМЕНДОВАНІ ВИРОБИ ДЛЯ ВАС
boderДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

ТАНЗАНІТ

Танзаніт є синім різновидом цоизита, що містить ванадій і силікат кальцію. Вперше його було знайдено в 1967 пастухами племені масаї на пагорбах Мерелані поблизу Аруши на півночі Танзанії, Африка. Цей камінь, прихований від людського ока, сформувався мільйони років тому з метаморфічних сланців, гнейсів і кварцитів. Спочатку він називався "синій цоизит", проте незабаром його назва була змінена, оскільки звучала дуже схоже на англійське слово "самогубство". Своє ім'я каменю дала Танзанія - місце, де він був знайдений. Що ж робить танзаніт таким особливим? Те, що його можна знайти лише на одному місці нашої планети. Крім того, його глибокий синій колір - ще одна особливість, яка відрізняє його від інших дорогоцінних каменів. Його колір коливається від ультрамаринового синього до світло-фіолетового і має поліхроматичну структуру, що означає, що камінь може здаватися синім, пурпурним або коричнево-жовтим в залежності від кута, з якого Ви дивитеся на нього.

Фахівці одностайно нарікають його "дорогоцінним каменем 20-го століття". Він став одним з найпопулярніших і бажаних каменів. Хоча камінь ще не став символом чеснот, очевидно, що він уособлює бездоганну елегантність і являє собою вічну красу і впевненість.

Glamira поєднує цю недавно відкриту красу зі своїми унікальними дизайнами, щоб створити ювелірні вироби з танзанітом. Кожен ювелір міг би створити свій власний критерій якості для позначення діапазону якості танзаніта. Проте, для танзаніта не існує стандартних шкал оцінки якості. Glamira гарантує, що у своїх виробах використовує лише танзаніт високої якості. Будь-яку каблучку Ви можете змінити, створивши каблучку з танзанітом, кольє, сережки з танзанітом та запонки. Танзаніт подарує Вам свій унікальний колір, втілений у кольє з танзанітом, та підкреслить Вашу красу і стиль. Дизайнери Glamira створюють неповторні ювелірні прикраси, поєднуючи разом унікальні матеріали. Майже магічний колір неймовірного танзаніту доповнить Вас и Вашу красу!