Ювелірні прикраси з цитрином

ЦИТРИН

Цитрин має жовтий відтінок, якого він набув в результаті формування з марганцю та титану під дією високого тиску та температури.

РЕКОМЕНДОВАНІ ВИРОБИ ДЛЯ ВАС
boderПЕРЕГЛЯНУТИ БІЛЬШЕ

ЦИТРИН

Цитрин має жовтий відтінок, якого він набув в результаті формування з марганцю та титану під дією високого тиску та температури. Його колір варіюється від пастельного жовтого до значно темнішого, коричнево-помаранчеого кольору. Цитрин належить до класу кварц і по своїй структурі є дуже рідкісним, чистим і блискучим каменем. Протягом багатьох років його називали сонячним каменем, адже згідно вірувань древніх греків і римлян цей камінь був відомий як символ сонця. Цитрин знайдений і видобувається в Америці, особливо в південній частині континенту: Бразилії і Болівії. Цитрин - це камінь знаку зодіака Близнюки та камінь людей, народжених у листопаді.

Glamira обирає лише камені якості AAA для виготовлення своїх ювелірних виробів з цитрину: сережок, каблучок, кольє та підвісок, браслетів, обручок та запонок і усіх варіантів ювелірних виробів для дітей. В нашому онлайн магазині Ви зможете персоналізувати той виріб, який Ви оберете, оздобивши його цитрином, який буде ловити промінчики сонця і осяювати Ваc. Якщо ж в якості оправи для цитрину вибрати платину, срібло та біле золото, то Ви зможете побачити його найяскравішу сторону і відчуаєте його сучасний стиль.

Цитрин асоціюється з успіхом та процвітанням - він віддзеркалює силу сонця у увелірних виробах Glamira. Для жінок, це можливість одночасно підкреслити свою жіночність і сучасність. Виняткова пара сережок з цитрином осяїть Вас вічним світлом молодості! Або кольє з цитрину, що було немов подароване небесами, зустріне Вашу внутрішню силу зі звічним шармом. Ви можете персоналузівати найбільшу зірку у всесвіті і створити доступні за ціною сережки з цитрином і самій стати зіркою, де б Ви не знаходились. Ніколи раніше краса не була настільки доступною і феноменальною!