Ювелірні вироби з вогненним опалом

ВОГНЕННИЙ ОПАЛ

Вогненний опал - це прозора форма опала. Як і інші форми опала, він складається з кремнієвої кислоти з відносно високим вмістом води, і отримав свою назву завдяки своєму кольору.

КАБЛУЧКИ на заручини з ВОГНЕННИМ ОПАЛОМ

КАБЛУЧКИ на заручини з ВОГНЕННИМ ОПАЛОМ

РЕКОМЕНДОВАНІ ВИРОБИ ДЛЯ ВАС
boderПЕРЕГЛЯНУТИ БІЛЬШЕ

ВОГНЕННИЙ ОПАЛ

Вогненний опал - це прозора формаопала. Як і інші форми опала, він складається з кремнієвої кислоти з відносно високим вмістом води, і отримав свою назву завдяки своєму кольору. Його назва походить від римського слова 'Opalus', пов'язаного з Опс, дружиною Сатурна, богинею родючості. Будучи напівдорогоцінним, цей камінь складається зі сферичних шарів, що створюють тривимірний простір, щоб надати сяйво і насиченість кольору. Він має внутрішню структуру, яка дозволяє йому заломлювати світло, тим самим демонструючи кольорову гамму. Залежно від умов, в яких формується камінь, вогненний опал проявляє різні відтінки: від жовтого до помаранчевого і червоного, саме тому його і називають "вогненним". Чим більш інтенсивний його колір, іншими словами, чим більше "вогню" в ньому присутньо, тим ціннішим буде вогненний опал. Переважно його можна знайти в Бразилії, але до інших місць, де видобувається вогненний опал, також відносяться Гондурас або Гватемала, США, Канада, Австралія, Ефіопія і Туреччина.

Будучи об'єктом безлічі легенд, вогненний опал особливо відомий в Мексиці. У племенах майя та ацтеків вважалося, що вогненний опал несе в собі стільки бадьорості, що міг бути створений тільки в водах раю. Ось чому вони називають його quetzalitzlipyollitli, 'камінь райської птахи'. І вони використовували цей камінь для ритуальних цілей. Ось чому сьогодні вогненний опал є національним коштовним каменем Мексики. З іншого боку, ходять чутки, що Клеопатра носила набір прикрас з вогненних опалів, щоб привернути увагу Марка Антонія, правителя Рима. А королева Вікторія використовувала ювелірні вироби з опалом для захисту від зла і ворогів. Маючи безліч відтінків і будучи символом небесної краси, вогненний опал є каменем людей, народжених у жовтні.

Оскільки якість - це перший крок при створенні особливих ювелірних прикрас з вогненним опалом.: каблучок, сережок, намист, запонок, компанією Glamira поставляються тільки вогненні опали з якістю AAA і з майже червоним кольором. Вогненний опал - це ідеальний камінь для поєднання з будь-яким сплавом і дизайном, що надає чарівності і краси будь-якій прикрасі, для створення якої він використовується. Створюючи пару сережок з вогненним опалом., Ви можете почути дзюрчання річок у раю. Або Ви можете привернути свою любов, володаря свого серця каблучкою з вогненним опалом. так, як це зробила Клеопатра! Загалом, дозвольте компанії Glamira перетворити ваше життя в священний ритуал блиску.