Ювелірні вироби з зеленим аметистом

ЗЕЛЕНИЙ АМЕТИСТ

Зелений Аметист належить до напівдорогоцінного каміння і являє собою світло-зелений кристал кварцу. Свій зелений колір він отримує в процесі термічної дії вулканічного походження, природного нагрівання ядра Землі або людського втручання.

РЕКОМЕНДОВАНІ ВИРОБИ ДЛЯ ВАС
boderПЕРЕГЛЯНУТИ БІЛЬШЕ

ЗЕЛЕНИЙ АМЕТИСТ

Зелений Аметист належить до напівдорогоцінного камінняі являє собою світло-зелений кристал кварцу. Свій зелений колір він отримує в процесі термічної дії вулканічного походження, природного нагрівання ядра Землі або людського втручання. Тому Glamira радить Вам оберігати камінь від прямих сонячних променів та нагрівання, оскільки це может змінити його колір. У геммології, він відомий як "prasiolite" або "vermarine", чиє ім'я походить від грецького "prason" (πράσον), що означає "лук-порей" і "lithos" (λίθος), що означає "камінь" (іншими словами, камінь зеленого кольору ). В даний час шахти зеленого аметисту розташовані в основному в Бразилії, але також їх можна знайти в Польщі і Канаді.

Зелений аметист є цінним камнем. Протягом століть люди вірили, що він має захисні та очисні властивості. Багато метафізиків використовували його. У давнину його називали "каменем тверезості" і використовували для відновлення пристрасті як фізичної, так і емоційної. В історії і міфах можна побачити багато згадок про (зелений) аметисту. Ходять чутки, що Святий Валентин носив каблучку із зеленим аметистом із зображенням Амура. Крім того, могутні і багаті монархи використовували камінь як символ королівської влади. І, зрештую, зелений аметист - це камінь, який сприяє зародженню та посиленню любові. Це камінь знаку Риб, лютневий камінь .

Glamira використовує зелені аметисти найвищої якості, чистоти AAA для створення унікальних прикрас с зеленим аметистом . Ви можете додати зелений аметист до будь-якого виробу Glamira. Наприклад, створити підвіску с зеленим аметистом , яка, знаходячись біля серця, розкриє Вам всю свою магію. Або Ви можете створити кольє с зеленим аметистом для своєї дитини в якості амулету. Розроблений Вами дизайн каблучки с зеленим аметистом не лише доповнить стиль, а й підійме дух! Також даний камінь прийнято дарувати на 6-ту річницю весілля . Ювелірні вирроби Glamira с зеленим аметистом не лише завоюють Вашу душу, а й стануть невід'ємним елементом образу!