Ювелірні вироби з зеленим турмаліном

ЗЕЛЕНИЙ ТУРМАЛІН

Напівдорогоцінний камінь зелений турмалін (верделіт) належить до боросилікатів з дуже складною структурою.

КАБЛУЧКИ на заручини з ЗЕЛЕНИМ ТУРМАЛІНОМ

КАБЛУЧКИ на заручини
з ЗЕЛЕНИМ ТУРМАЛІНОМ

РЕКОМЕНДОВАНІ ВИРОБИ ДЛЯ ВАС
boderПЕРЕГЛЯНУТИ БІЛЬШЕ

ЗЕЛЕНИЙ ТУРМАЛІН

Напівдорогоцінний камінь зелений турмалін (верделіт) належить до боросилікатів з дуже складною структурою. Через складну структуру цього дорогоцінного каменю, існує безліч сортів і кольорів зеленого турмаліну в залежності від того, де він утворився. Своїм величним зеленим кольором турмалін зобов'язаний хрому, що формує його структуру. Його колір коливається в діапазоні від жовтувато-зеленого, оливкового кольору до дуже красивого коричнево-зеленого, що нагадує смарагд - камінь "Великої четвірки", до якої ще належать алмаз, рубін та сапфір. Його назва "верделіт" походить від 'Viridis' латинського (зелений) і грецького суфіксу "Літ" (камінь). Основні родовища каменю знаходяться в Бразилії, Намібії, Нігерії, Мозамбіку, Пакистані та Афганістані.

Зелений турмалін став знаменитим завдяки своїй здатності елекризуватися від простого нагрівання чи натирання. Ця властивість дозволяє йому притягувати частинки пилу або шматочки паперу. Цим часто користувались голландські торговці 1700-х років, щоб вичистити попіл із труб. Ось чому його стали називати Aschentrekker, що означає "очисник попелу". Існує повір'я що зелений турмалін є каменем архангела Ангела Немаміаха. Відомо також, що він зміцнює нервову систему і нівелює негативну енергію в організмі, якщо носити його якомога ближче до області серцевої чакри. В зодіакальному календарі - це серпневий камінь, камінь Козерога.

Glamira використовує зелений турмалін чистоти AAA. Висока якість - це перше, на що звертає увагу Glamira при виборі каміння для своїх ювелірних виробів с зеленим турмаліном . Унікальні форми бездоганних каблучок, сережок, кольє, підвісок і запонок в поєднанні із зеленим турмаліном створюють неймовірний дует, в якому знайшла відображення сама природа! Надівши підвіску або прекрасну каблучку с зеленим турмаліном , Ви наповните своє серце енергією та відчуєте тепло весни Glamira пропонує Вам, також, створити свій власний дизайн сережок с зеленим турмаліном в золотій або срібній оправі для того, щоб відчути ту радість та щастя, що цей камінь привносить в життя! Або Ви можете створити унікальне кольє с зеленим турмаліном та оберегти себе шістьма крилами Ангела Немаміаха. Створюйте власні прикраси з Glamira та наповнюйте своє життя справжньою магією!