Ювелірні вироби з жовтим сапфіром

ЖОВТИЙ САПФІР

Жовтий сапфір, класифікований як напівдорогоцінне каміння, є сапфіром, членом класу корундів, таких як рубін. Маленькі сліди заліза в його хімічній структурі надають йому гарного жовтого відтінку.

КАБЛУЧКИ НА ЗАРУЧИНИ З ЖОВТИМ САПФІРОМ

КАБЛУЧКИ НА ЗАРУЧИНИ
З ЖОВТИМ САПФІРОМ

РЕКОМЕНДОВАНІ ВИРОБИ ДЛЯ ВАС
boderДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

ЖОВТИЙ САПФІР

Жовтий сапфір, класифікований як дорогоцінне каміння, є сапфіром, членом класу корундів, таких як рубін. Маленькі сліди заліза в його хімічній структурі надають йому гарного жовтого відтінку. Чудовий жовтий сапфір повинен мати прозору поверхню, яка іскриться і лестить кольором заходу. Що відрізняє його від інших сапфірів, так це те, що жовтий сапфір високої якості не має ніяких видимих ​​включень, в той час як інші сапфіри можуть мати незначну кількість внутрішніх включень. Жовтий сапфір в основному добувається в Серендипі, на острові Шрі-Ланка. Цей багатий на дорогоцінні камені острів є першим місцем, де був знайдений жовтий сапфір. Люди випадково зіткнулися з ним на полях після дощу, що вимив камені. Ця подія навіть стала основою для слова "serendipity" Інші місця видобутку жовтого сапфіра знаходяться на Мадагаскарі, в Танзанії, Індії та Австралії. Найбільший жовтий сапфір, що було видобуто до сьогоднішнього дня, важить майже 2020 карат і називається "Томагавкский тигр".

Древні люди називали жовтий сапфіровий "гіацинтом", і він також відомий як "padparadscha" на сингальський і санскриті. Камінь займає особливе місце в індійській і ведичній астрології. Його називають Пухра, що означає жовтий камінь. Вважалося, що він дарує світло, мир і мудрість своєму власнику. Згідно індуїстським віруванням, це камінь планети Юпітер, який називається Гуру Діви і вважається учителем Богів. Тому вважається, що жовтий сапфір дарує людині щастя, мудрість і почуття наповненості. Він також пов'язується з життям, плодовитістю і шлюбом.

Glamira поєднує всі значення і блиск жовтого сапфіра з безліччю металів, іншими дорогоцінними каменями і кольорами, щоб створити ювелірні вироби із жовтим сапфіром: каблучки, сережки, кольє тощо. Glamira поставляє найкращі дорогоцінні камені високої якості відповідно до показників 4C: огранки, кольору, чистоти і ваги . В ювелірних виробах із білого і жовтого золота він особливо іскриться під сонцем. Ви можете дозволити йому освітити свою руку каблучкою із жовтим сапфіром або обличчя сережками із жовтим сапфіром. Або напишіть свою власну історію кохання обравши каблучку на заручини із жовтим сапфіром для того, аби зробити найважливішу пропозицію свого життя. Glamira пропонує Вам відчути світло Юпітера на своїй шкірі.