Заява на повернення товару

 • Будь ласка, заповніть та надішліть форму нижче, щоб повернути виріб. Якщо Ви хочете дізнатися про нашу політику повернення до подачі заявки, Ви можете перейти за цим посиланням: https://www.glamira.com.ua/return-policy/

  1. Розмiр
  2. Гравірування
  3. Repair
  4. Скасування замовлення
  Причина
  Пошкодження
  Частини відсутні
  Це не те, що я замовив Інше
  Інше (до 1000 символів)
  Спосіб оплати *
  1. Кредитна карта
  2. Банківський Переказ
  3. Paypal
  Виберіть вирiб для повернення :

  Ваша адреса електронної пошти і номер замовлення повинні відповідати нашим записам, щоб Ви могли продовжити повернення. Будь ласка, переконайтеся, чи правильно Ви ввели номер замовлення і адреса електронної пошти є та сама, яку Ви використовували напочатку для розміщення свого замовлення.

  Я прочитав умови та прийняв їх.
  Я не видалив(ла) пломбу.
  I haven't used the product.
  Я відправлю всі додаткові аксесуари (подарункова коробка, сертифікат, безкоштовний подарунок і т. д.) у пакет, з яким я повертаю замовлення.
ВАЖЛИВА ПРИМІТКА:
 • Зверніть увагу, що Ваш запит на повернення буде оброблений на основі інформації, яку ви надаєте онлайн. Будь якi рукописні замітки на друкованій копії форми повернення не будуть прийматися до уваги.
 • Щоб гарантувати швидке і ефективне обслуговування, GLAMIRA залишає за собою право не приймати майбутні зміни після подачі вашого запиту. Перед відправкою, будь ласка, уважно перевірте інформацію, яку Ви нам надаєте.
 • Процес зміни розміру займає близько 25 робочих днів. У разі, якщо у Вас є наближається захід, такий як весілля, ми люб'язно радимо Вам відправити виріб після заходу. Ви можете проконсультуватися з нашою службою підтримки, якщо ваш 60-денний термін закінчується до дати Вашого заходу.
* Обов’язкові поля