Сережки

Сережки

Все, що вам потрібно, це маленькі, прості деталі! Сережки є ювелірними прикрасами на всі випадки життя. Ми вам гарантуємо захоплені погляди! В GLAMIRA представлені сережки на будь-який смак. Вибирайте які Вам більше до душі, і зачаровуйте оточуючих своєю красою.

РЕКОМЕНДОВАНІ ВИРОБИ ДЛЯ ВАС
boderПЕРЕГЛЯНУТИ БІЛЬШЕ
  • сережки з кольоровими діамантамиnew

    сережки з кольоровими діамантами
    Барвистi та стильнi! Вибирайте сережки, які прикрашені красивими, кольоровими діамантами..

  • Сережки зі стандартним дизайном

    Сережки зі стандартним дизайном
    Коли ви відчуєте, що менше означає більше, Ви знайдете бажану простоту в GLAMIRA. Переглянути золоті сережки для сучасного вигляду.

Сережки від GLAMIRA

Дивно, що щось таке маленьке, і настільки делікатне та ніжне може зробити таку заяву, коли справа доходить до моди. Сережки, одне з найулюбленіших жіночих прикрас, адже саме вони підкреслюють красу обличчя і сяйво очей своєї власниці. Сміливі, обурливі, класичні, стильні та сучасні, це лише кілька слів, щоб описати сережки, доступні для Вас у GLAMIRA. Створiть свою пару сережок. Створюйте свій неповторний стиль і ніколи не відмовляйтеся прикрасити себе!

Ви можете вибрати сережки з діамантами, що зроблять вас блискучими. Діаманти завжди пояснюють всім, хто бачить вас, що ви контролюєте свій образ і хочете виглядати бездоганно. Діамант перекладається з французької як «блискучий». У ювелірній справі діамантом називають попередньо відшліфований і огранований алмаз. Цей камінь є найдорожчим в світі, і це пояснюється його унікальними властивостями. Яка ж представниця слабкої статі не мріє мати каблучку з діамантом, а ще краще цілий комплект прикрас, включаючи сережки з діамантом які виглядають неймовірно красиво в будь-яких оправах і до будь якого наряду. Все і все можливо. Ви варті цього, чи не так?

Хочете переглянути iншi сережки? Як щодо сережок з платиною та діамантами, щоб ще більше показати почуття стилю? Ви можете показати скільки означає для вас спеціальна людина у вашому житті. Не iснує нічого, крім дiамантiв? Але коли вони вставляються в корпус з платини, ви знаєте, практично нічого більш вічного в світі немає. Тому, це самий вiчний подарунок в знак вічної любові. Якщо ви не знайшли варіант, який хотiли, ви завжди можете звернутися до команди професійної служби обслуговування клієнтів GLAMIRA, щоб допомогти вам у створенні того, що ви хочете. GLAMIRA доможе Вам створити саме те, що хочете Ви. І ви можете мати все, що завгодно! GLAMIRA має досвід створення будь-яких ювелірних виробів, які ви могли собі уявити.

Індивідуально та розкiшно - ось як GLAMIRA хоче, щоб ви виглядали. Любіть себе в ювелірних виробах, які відповідають вашому смаку, а не навпаки. Немає необхідності наслідувати чужий стиль, любiть себе у своєму стилі, створюйте свій стиль!

Коли мова йде про вибір стилю ваших сережок, у вас є багато варіантів. GLAMIRA має безліч стилів на вибір. Як щодо діамантових крапель? Сережки з діамантовими краплями, . не тільки покажуть діаманти, коли у вас довге волосся, вони також підкреслять Вашу шию. Довжина краплі може зробити зміни у вашій зовнішності, а для елегантного вечора це обов'язковий ювелірний виробів для вашої колекції .

Найпростіший спосіб показати сережки з діамантами - це пусети з діамантами. Пусети з діамантами звичайно, мають варіанти бути великими або малими, і ви навіть можете вибрати огранювання. Сережки SOLITAIRE - це прекрасний зразок класичної мінімалістичної елегантності. Просто і елегантно, ідеальний варіант на кожний день. Або коли середовище, у якому ви працюєте, вимагає більш скромного вигляду, у вас є ідеальні сережки, щоб зберегти ваш стиль. У вас є так багато причин, щоб носити сережки і завжди є щось, щоб задовольнити ваші потреби в GLAMIRA.

Тiльки діамантів не вистачає на ваших сережках? Як щодо кiлець з діамантами (сережки Конго), щоб запалити нiч? Це цілком індивідуальний примірник оригінальної прикраси, навіть незважаючи на тривіальну на перший погляд форму. Вони чудово розрядять діловий костюм і будуть незамінні для походу в ресторан або нічний клуб. Ви завжди можете підібрати сережки за розміром та дорогоцінних металів. Коли ви створюєте сережки або що-небудь з GLAMIRA, ви створюєте для себе, та якщо це подарунок - коштовний ювелірний виріб для того, кого ви любите.

Ви хочете більше кольору у вашому житті? Більше різноманітності? Як щодо сережок з дорогоцінними каміннями вiд Glamira? Всі кольори веселки доступні для вас на вибір. Коштовне дорогоцінне каміння завжди є улюбленим, коли справа доходить до більш дружніх подарунків. Подарунок для колеги, родича або друга. На будь-який випадок сережки - прекрасний вибір подарунків для того, кого ви знаєте. Пошук їх настільки простий та зручний. Ви тут начальник!

Сережки з смарагдами - це ідеальний спосіб сказати, що природа прекрасна річ. Зелений колір смарагду - такий прекрасний комплімент для будь-якого наряду і для будь-якого випадку. Бажаючи зробити дорогоцінний подарунок, подумайте, кому підійде камінь смарагд? Можна покластися на вибір за знаком Зодіаку, а можна скористатися традиційними порадами для вибору подарунків. Смарагд добре дарувати близьким жінкам, з якими вас пов’язують сімейні узи – матері, дочки, сестри, невістки, дружини. Особливо гарний такий подарунок від чоловіка, якому дружина подарувала дитину.

Гра світла в сапфірових гранях прикрашає будь-який жіночий образ: і легке плаття, і джинсовий лук, і вечірнє вбрання. При цьому вибір розміру і моделі сережок з сапфiрами, залежить від часу і місця. Його колір - це комплімент для будь-яких нарядів.

Якщо Ви в сережках з рубінами, та прохожi не повертають голови, вони не від GLAMIRA. Гемологи GLAMIRA подорожують по світу, щоб знайти найбільш вишукані червоні рубіни. Ви можете бути впевнені, що рубіни, встановлені у ваші сережки, мають найвищу якість.

Хочете класичну моду? Хочете з'явитися в сережках із перлами під час наступної спеціальної події? Ви можете зробити це з традиційними сережками з бiлими перлами. Ви шукаєте ще більш унікальну ідею, як створити власні сережки з рожевих перлів? А як щодо сережок с чорними перлами? Все залежить від вас! Glamira завжди готова допомогти Вам та довершити Ваш прекрасний образ.