СЕРТИФІКАЦІЯ ДІАМАНТІВ

Що таке Сертифікат Діаманту?

Алмази є природнім каменем, тому кожен з них має свої уникальні риси. На додачу до розміру та кольору, плями всередині каменю, вказують на його якості. Вартість діаманту визначається сукупністю усіх вищенаведених показників.

Чотири найважливіжі характеристики, що визначають якість діаманту, називають "4С діаманту": колір (Colour), чистота (Clarity), огранка (Cut), карат (Carat). Значення даних характеристик визначаються професіоналами і, зазвичай, зазначаються у документі. Такий документ називають якісним звітом або сертифікатом (паспортом) діаманту. Сертифікати діаманту мають важливе значення, оскільки вони підтверджують якість та вартість діамантів у Ваших прикрасах.

Design Your Product

GL Сертифікати на діамант.

Усі діаманти GL ретельно обираються серед представлених надійними постачальниками алмазів з країн-учасниць Організації Kimberley Process. Діаманти GL мають сертифікати, що підтверджують їх H Колір, чистоту VS і огранку ступеня "дуже добре". GLAMIRA надає на діаманти сертифікати GL та GIA.

Design Your Product

4C діаманту

Карат

Одиниця виміру ваги діаманту. 1 карат дорівнює 1/5 грама (0.2 г). Діамант вагою 1 карат дорівнює 100 пунктам. Кар. (Ct) - це абревіатура.

Огранювання діаманту

діаманти даної категорії мають найвищі показники якості. Вони дуже рідкісні, оскільки свтіло ідеально відбивається від їх граней. Блиск таких діамантів не можуть перевершити діаманти інших категорій.

Diamond Cut Signature

діаманти даної категорії мають найвищу якість огранки. Співвідношення граней досить збалансоване, камінь прекрасно сяє на світлі.

Diamond Cut Ideal

діаманти даної категорії сяють не так яскраво, як ті, що мають чудову огранку, та мають незначні затемнення.

Diamond Cut Very Good

діаманти даної категорії мають низьку яскравість та сяють на світлі досить слабо.

Diamond Cut Good

Чистота алмазу

дана категорія вказує на майже бездоганну або бездоганну внутрішню чистоту. Такі алмази не мають жодних включень. Алмази із внутрішньою бездоганною чистотою можуть містити слабкі зовнішні дефекти, яких можна позбутися шляхом повторного шліфування. Алмази з бездоганною або внутрішньою бездоганною чистотою дуже рідкісні.

Diamond Clarity FL - IF

алмази з такою чистотою можуть містити дуже, дуже незначні включення, які надзвичайно важко виявити при 10-кратному збільшенні і є непомітними для неозброєнного ока.

Diamond Clarity VVS1 - VVS2

Алмази з цієї ясності може містити дуже, дуже незначні включення, що можна побачити при 10-кратному збільшенні і є непомітними для незброєнного ока.

Diamond Clarity VS1 - VS2

алмази, що мають таку чистоту, містять включення, які можна виявити при 10-кратному збільшенні.

Diamond Clarity SI1 - SI2

алмази містять незначні включення, які можна виявити при 10-кратному збільшенн та побачити неозброєним оком на близькій відстані.

Diamond Clarity I1

алмази мають очевидні включення, що можуть впливати на яскравість каменю. Включення в таких діамантах можна побачити неозброєним оком.

Diamond Clarity I2 - I3

Колір діаманту

діаманти кольору D мають ідеальний білий колір або є безбарвними. Це найрідший колір. Такі камені мають найвищу вартість.

Diamond Colour D

діаманти кольору E - займають друге місце на "кольоровій" шкалі. Діманти E вважаються рідкісно-білими та виключно добрими.

Diamond Colour E

діаманти кольору F займають нижчу сходинку "кольорової" шкали та вважаються рідкісними діамантами, що мають досить білий колір.

Diamond Colour F

діаманти кольору G займають першу сходинку "майже безкольорових" діамантів. Вони дуже цінні. Мають незначні сліди білого кольору.

Diamond Colour G

діаманти кольору H також належать до "майже безкольорових" діамантів, будучи несуттєво забарвленими. Колір діаманту H може бути помічений лише в порівнянні з іншими діамантами.

Diamond Colour H

діаманти категорії I мають незначний відтінок та вважаються "майже безкольоровими". Колір такого діаманту можна визначити.

Diamond Colour I

діаманти категорії J займають останнє місце серед "майже безкольорових". Незначний білий відтінок діамантів J можна побачити.

Diamond Colour J

діаманти категорії K-Z - це діаманти, що мають незначний відтінок або колір від світло-жовтого до жовтого.

Diamond Colour KZ

Діаманти з сертифікатом GIA

Існує багато місцевих та міжнародних інститутів, що займаються класифікацією діамантів. Вони видають такі сертифікати, як GIA, HRD, IGI, AGS і т.д. GIA (Гемологічний Інститут Америки) - це некомерційна установа, що спеціалізується в галузі геммології. Даний інститут є найбільш відомим і авторитетним в питаннях визначення класу діамантів. GLAMIRA надає можливість придбати товар з сертифікатом GIA, при цьому Ви можете обрати колір, чистоту і огранку каменю, що доповнить Ваш виріб.

Design Your Product