Скасування замовлення

Права на скасування замовлення

Ви можете скасувати своє замовлення в будь-який час протягом 14 днів з моменту доставки замовлення. Ваше повідомлення про скасування має бути відправлено нам в письмовій формі (тобто листом, електронною поштою або факсом). Якщо ви хочете бути впевненими в тому, що повернення коштів здійснюється вчасно, ви повинні надіслати ваше повідомлення або повернути товар протягом 14 днів.

Cкасоване замовлення необхідно надіслати на адресу:

на адресу: GLAMIRA.com.ua
c/o Ring-Paare.de GmbH
Schaeuffelenstr. 49-51
74076 Heilbronn
Germany
Факс: 07131/39419-19
Email: support@glamira.com.ua

Наслiдки скасування замовлення:

У разі успішного анулювання будь-які товари, послуги або грошові кошти, надані будь-якою із сторін, повинні бути повернуті, і будь-які кошти, які могли бути накопичені, повинні бути звільнені. Якщо товар був пошкоджений після поставки, клієнт повинен заплатити компенсацію. Щоб не допустити виплати компенсації за шкоду, ми рекомендуємо не використовувати товар якимось чином, що може знизити його вартість. Якщо ви зобов'язані якоюсь компенсацією в результаті пошкодження виробiв, вона буде вирахувана із суми, яка буде повернута.

Право на повернення не поширюється на товари, зазначені нижче:

Вироби, вироблені у відповідності з вимогами замовника або адаптовані до конкретних вимог замовника, товари, які не підходять для відправки назад iз-за їх стану, товари, які можуть бути злегка пошкоджені, і товари, термін дії яких закінчується.