Цiнова полiтика

Наша цінова політика відображає мету підтримки кращої ціни на ринку, пропонуючи високу якість. GLAMIRA гордо стоїть за своєю продукцією, пропонуючи нескінченну різноманітність дизайну і можливiсть змінити його. Наша мета - максимально знизити наші ціни, не ставлячи під загрозу якість продукції.

GLAMIRA працює в iнтернеті і уникає багато непотрібних витрат, в той час як роздрібні торговці схильні до високих витрат в фізичних магазинах.

Як ми зберігаємо низькі ціни?

  • Добре встановлені коріння в ювелірній промисловості - За останні два десятиліття онлайн-торгівлі ювелірними виробами ми знаємо, як управляти нашими витратами на всіх рівнях.

  • Прямий виробник - Дорогоцінні камені та ювелiрнi прикраси. Кожен крок у типовій роздрібнiй торгiвлі впливає на кінцеву ціну продукту. Ми являємось виробниками, ми охоплюємо всі етапи процесу, від першого торкання ручки до паперу, до того моменту, поки ювелiрний вирiб не буде переданий кур'єром Вам. Відмовившись від дилерів, імпортерів, оптовиків і магазинів на популярних вулицях ми можемо запропонувати величезні заощадження нашим клієнтам.

  • Довгострокова співпраця з надійними постачальниками - Виявлення кращих постачальникiв матеріалів і підтримання мiцних відносин з ними, дозволяють нам заощадити на витратах, необхідних для виробництва, що призводить до розумної ціни кінцевого продукту. Вже встановлені довгострокові зв'язки між надійними джерелами для найкращої якості сировини, дозволяють нам запропонувати одну з найкращих цін на ринку сьогодні.

  • Переваги покупки в режимi онлайн - Дозволяє економити на витратах на установку, обслуговування, які будуть потрібні для фізичного магазину, які в іншому випадку відображають кінцеву ціну виробiв. Сидячи за комп'ютером можна вибирати ювелірну прикрасу, причому в будь-який час доби.

  • Немає скаду - Отримаєте те, що Вам подобається, а не те, що у нас є - Всі вироби виготовляються безпосередньо для Вас. Оскільки ми виробляємо кожне замовлення з нуля відповідно до ваших уподобань, це призводить до розумного використання матеріалів, і ми економимо на затратах на склад. Ми можемо запропонувати краще рішення для Вашого бюджету, крім того, ми надаємо можливість вибрати вид металу, каменю, карат, розмір та інші варіанти.

  • Власні спеціалісти - дизайнери, гемологи, ювелірні експерти, які визначають якість матеріалiв (металу і каменів), створюють нові моделі і виробляють все разом під однією назвою без додаткових експлуатаційних витрат.

  • Ніяких додаткових витрат - Ви налаштовуєте свію прикрасу, вибираючи всі пареметри самостійно. Ми не додаємо нереальні витрати у вартість товару, таким чином Ви сплачуєте лише вартість того, що Ви обрали.

Натисніть тут, щоб дізнатись більше про нашу політику щодо етичних умов співпраці з постачальниками