Етика закупок

GLAMIRA, чітко прив'язана до питань етики, поважає права людини, універсальні громадянські свободи та основні свободи за межами місцевих звичок, і прагне забезпечити цілісність наших джерел і підтримувати найвищі стандарти соціальної та екологічної відповідальності.

GLAMIRA суворо дотримується політики абсолютної нетерпимості по відношенню до конфліктних алмазів. Наша компанія має справу тільки з самими шанованими і знаними постачальниками діамантів, які працюють згідно з правилами сертифікації Кімберлійського процесу (KPCS). Всі діаманти отримуються шляхом законних джерел, і гарантовано безконфліктні. Ця міжнародна система спільного моніторингу, створена для обговорення шляхів усунення потоку "конфліктних алмазів" при імпорті та експорті необроблених алмазів. Кімберлійський процес вимагає від своїх членів, щоб жорстко контролювати купівлю діамантів і не фінансували насильство.

Про процес Кімберлі

Кімберлійський процес був заснований в травні 2000 р. в Кімберлі з ініціативи Південно-Африканської Республіки, Ботсвани та Намібії та набрав чинності у 2003 роцi. КП відкритий для всіх країн, і на 2013 рік він має 54 учасників, що представляють 81 країну по всьому світу від Європейського Союзу до Сполучених Штатів. КП отримав підтримку ООН, що виразилося в прийнятті низки резолюцій Генеральної Асамблеї ООН, які закликають до виключення «конфліктних» алмазів з міжнародного торгового обороту.

Схема сертифікації Кiмберлiйського процессу (KPCS) гарантує, що кожен необроблений алмаз, який перетинає міжнародні кордони між двома країнами-підписантами, є "безконфліктним".

GLAMIRA засвідчує, що всі діаманти купуються на основі письмових гарантій, наданих її постачальниками, які відповідають вимогам Кімберлійського процесу.

Дізнайтеся більше про Кімберлійський процес:
http://www.kimberleyprocess.com/home/index_en.html/

Етика закупок паладію та платини

Постачальники паладію та платини для GLAMIRA повинні дотримуватися вимог до закупівлі без конфліктів. Всі постачальники для Glamira повинні дотримуватись норм стандартів в області охорони здоров'я і техніки безпеки етичних норм в області торгівлі та умов праці. Тільки сертифіковані паладій і платина використовуються для виробництва продукції GLAMIRA.

Якщо Ви хотіли б більш докладно дізнатись про сертифікати, будь ласка, зверніться в нашу службу підтримки клієнтів.